Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Замрійлива• 20 февраля в 11:45
Ответ дляЯ не в теме
Страхову компанію розглядали? Сфера фінансів якраз, і беруть без досвіду, навчають, було б бажання працювати. І зп більша, ніж ви хочете
А булочка? А кампот буде?
Vlada-Maria• 20 февраля в 11:45
Ответ дляВикачую яйцями
навіщо вам стільки співбесід??? можна більшу частину по телефону поспілкуватися. і вибрати ті, де є зиск від співбесіди і вірогідність отримати роботу.
на що лиш не підеш, щоб не працювати)))
Зараз все скажу
• 20 февраля в 11:45
Ответ дляРадість моя
И для получения этой информации вы едете на собеседования? 😂
Это обговаривается еще до, по телефону.
Не троллите
Это обговаривается еще до, по телефону.
Не троллите
Я обговорюю по телефону як би це
Секретница• 20 февраля в 11:46
Ответ дляЗупка_цем
Ни нормального мужчины рядом
Вже нема. Картку то давав..
Люблю Украину• 20 февраля в 11:46
Ответ длявре_Динка
ну то й повертаємось до первинного мого нерозуміння - нащо народжувати рано, коли не стоїш на ногах, коли не розумієш ще життя, коли чоловіка ще повноцінно не знаєш. нащо йти в залежність від людини яка сама не стоїть впевнено на ногах і тому подібне
Ну вже як є, дитину назад не запхнеш. То може треба якось старатися налагоджувати побут і стосунки. Ну от не знайде автор роботу ще пару місяців, то так і буде кредитку тринькати на кафешки? От де мізки? Закривати кредит чим буде? З чоловіком я так розумію не найкращі відносити, раз сплять в різних кімнатах, на що автор надіється?
Борисфенка• 20 февраля в 11:46
Ответ дляКучМала
Да. В его представлении о семье нет жены содержанки. Потому кто не работает тот не ест
То ми всі це вже зрозуміли. Авторка дитину народила для себе і буде все життя себе з дитям утримувати.
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 11:46
Ответ дляКучМала
А у автора нет денег. Потому все кружки или школьные или никаких.
У ее мужа представление о жене - работающая жена. Она все равно будет работать или с ним или без него, потому что если он подаст на развод ей придется работать.
А мені склалась думка, що він не хоче, щоб вона працювала навпаки, хоче щоб сиділа вдома його нянчила і дитину і гроші просила видати а він приймав рішення чи варта ця покупка чи ні його грошей
Зараз все скажу
• 20 февраля в 11:46
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А з ким дитина, поки ви їздите? В якому ви місті?
В садочку
Секретница• 20 февраля в 11:47
Ответ дляЛюблю Украину
До чого це? Ніхто не каже, що роботу знайти легко, але якщо грошей не вистачає і робота не світить, то обідати в пузатій хаті не така вже й необхідність.
А де писала автор що вона щодня обідає а пузатій хаті. Я бачила пиріжок
НаБалКоніХодять• 20 февраля в 11:47
Ответ дляБарабасиха
Прочитала первую страницу комментов и так стало противно..дичайшая ситуация ,для меня,когда мужняя жена с маленьким ребенком после декрета ищет работу,а муж попрекает такими копейками,как обед и проезд...это не муж,а мразь,это тот,кто будет попрекать трусами и стоматологом...и,главное,сколько женщин травят автора,поддерживают мужа и считают нормой,что женщина в браке должна жить на свои заработанные деньги..Автор,Вам посоветую,принять для себя,что этот брак окончен,нужно искать нового мужа,но перед этим походите к психологу,у вас есть крючки какието,раз вы такое чмо выбрали.В браке и родив ребенка,жена не обязана работать,а все деньги общие,и если жена идет работать,то туда,где ей комфортно,чтоб совмещать заботу о семье и ребенке с работой.То,что у вас,это совсем не норма,а финансовый абьюз
То есть вы советуете автору с одной шеи перейти на другую? Повзрослеть и нести ответственность за себя - не, не вариант?
Ответ дляЛюблю Украину
мізки там де і народження дитини, так і з надіями там де зайки та лужайки
Секретница• 20 февраля в 11:48
Ответ дляХочу на Балі
Согласна. Друг сына учится и вечерами работает в маке, зп 20 тыс, не напрягается вообще.
Від мати з дитиною?
КучМала• 20 февраля в 11:48
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Есть куча мест, где платят 8-10 тыс. Например школа, детский сад, госполиклиника. В маке можно смены выбрать
Замрійлива• 20 февраля в 11:48
Ответ длявре_Динка
у мене немає термосу, виходить я бідна
Виходить що так...
Ну скоро 8 березня, тепер ви знаєте який хочете подарунок)
Борисфенка• 20 февраля в 11:48
Ответ дляЛюблю Украину
Та нема їй на кого надіятися, окрім як на саму себе. Візьме кредит на транспорт і пиріжок з кавою, через три місяці знайде роботу і першу зарплату віддасть банку. А що робити?
Зупка_цем• 20 февраля в 11:49
Ответ дляСекретница
Постійно відправляють на подібні роботи а там графіки до 22, 23, 21.00
Хрень.
Работай до 22 но до 16.
Но не ной
Работай до 22 но до 16.
Но не ной
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 11:50
Автор, а батьки ваші вам не зможуть допомогти мінімально якось?
Секретница• 20 февраля в 11:51
Ответ дляСердючка
Ребенок был в садике, потом в школе
Як правило графіки в садіках не співпадають з графіками роботи магазину
Секретница• 20 февраля в 11:53
Ответ дляЗамрійлива
Можна купити. Або в любому кіоску попросити кип´ятку.
Безкоштовно?
Люблю Украину• 20 февраля в 11:54
Ответ дляСекретница
Про пузату хату автор сама написала.
Замрійлива• 20 февраля в 11:54
Ответ дляСекретница
Безкоштовно?
Ну а що не дадуть? В свою тару звичайно.
Борисфенка• 20 февраля в 11:55
Ответ дляСекретница
Безкоштовно?
Ага.спитала в п´яти кіосках, в одному таки дали, запарила Мівіну на лавці та й посьорбала в мороз. Зато економія.
Секретница• 20 февраля в 11:55
Ответ дляКучМала
Як правило всі держ установи зайняті навіть за 8-10 тисяч причому родичами ...
Мак повинен бути поруч з домом
Люблю Украину• 20 февраля в 11:55
Ответ дляБорисфенка
А жити за що буде? За рахунок того ж жлоба чоловіка? То може він не такий вже й неправий?)
Секретница• 20 февраля в 11:56
Ответ дляЛюблю Украину
Про пузату хату автор сама написала.
Щодня?
КучМала• 20 февраля в 11:56
Ответ дляСекретница
Мак повинен бути поруч з домом
Вакансий в школу на гпд в Киеве куча. нянь в садике не хватет. Помощников на кухню днем с огнем не найдешь ни туда ни туда.
Мак есть в каждом районе и не один.
Борисфенка• 20 февраля в 11:57
Ответ дляЛюблю Украину
А до цього за що жила? Він крупу і м´ясо купував і комуналку платив? А тепер перестане?
О, одразу й мотивація є ’Ти кредити береш на метро, багата значить, то я тепер вас з дитиною взагалі утримувати не буду’. Так?
Люблю Украину• 20 февраля в 11:58
Ответ дляСекретница
Щодня?
Ну почитайте її відповіді. Їй треба їсти десь в закладі, щоб можна було сісти за стіл. Брати їжу з собою їй не підходить. Ви багато знаєте закладів дешевших ніж пузата хата?