Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Цирк на дроті• 20 февраля в 13:38
Ответ дляМрії у вирії
Боже старородяща з досвідом тут вирішила прогнути молодь.
У мене все ок, не переживайте
.
Все треба робити у свій час, щоб потім не шукати винуватих у своїх проблемах.
. Все треба робити у свій час, щоб потім не шукати винуватих у своїх проблемах.
Секретница• 20 февраля в 13:39
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так это ж автор комментария советует искать нового мужчину, а не работу.
Спочатку купити житло
Звоночек• 20 февраля в 13:41
Ответ дляГитта Ягг
Затянувшееся детство? Ничего ужасного, если тот кто вас содержал мог это делать без ущерба и лишней нагрузки для себя. Ну и если вы понимаете, что с какого-то момента, человек должен быть способен зарабатывать деньги для самообеспечения.
Нормальні батьки, такі теж бувають
Мрії у вирії• 20 февраля в 13:46
Ответ дляЦирк на дроті
У мене все ок, не переживайте
.
Боже, яка ж ви розумниця, всім чотири, а вам 5, прям відмінниця по життю. Ви бізнес- леді, знаменитість, лікар, професор, розкажіть чого ви досягли, така розумна жінка має бути відома всьому, та, яка все досягла, а тепер чмерить інших
Заставляличка• 20 февраля в 13:47
Ответ дляМрії у вирії
Ну не у всіх такий стиль життя, жерти мівіни на лавках, бо жаба чавить зайти в кафе
Може давити не лише жаба, а відсутність фінансів.
І тільки автор здатна зрозуміти - вдома достаток і чоловік жмот, чи таки навіть сосиска в тісті не вписується в сімейний бюджет.
Бо при достатку в сім´ї дружина навряд чи шукатиме роботу з зп 10-15 тис.
Секретница• 20 февраля в 13:49
Ответ дляЗаставляличка
Коли нема досвіду то без знайомств на більшу не візьмуть, хочу б півроку десь поробити
Плюс чоловік жмот хоче щоб і дружина вкладалася в бюджет в не важливо скільки він отримує
Мрії у вирії• 20 февраля в 13:52
Ответ дляЗупка_цем
Чмошники часто дожидаются декрета а потом показывают свою власть.
А пока встречаются- цветы/ кафе
Теперь она от него зависит, его никчемная жизнь удалась он может хоть кем-то командовать, не только им командуют!
А пока встречаются- цветы/ кафе
Ви бачите скільки баб тут підримало цього чмоню
Замрійлива• 20 февраля в 14:00
Ответ дляМрії у вирії
´ Розумниця ´ Замість того щоб всіх тут обсирати! Запропонуй краще допомогу автору!!! Мать Тереза!!!
Ответ дляУжеВотДа
Авторе, їсти у закладах,коли не маєш роботи- це таки викидати гроші. Знайдете роботу-витрачайте як хочете. Зараз ви собі не можете дозволити харчування поза домом
Я хочу і працюю,але завжди так свій день плануючи,щоб поїсти або взяти з собою їжу,або до дому прийти.Не маючи роботу проїдати гроші,це не нормально.
Звоночек• 20 февраля в 14:03
Ответ дляГитта Ягг
Ну да, это же обязанность, докормить дитачку до пенсии.
До закінчення навчання. Не заздріть, це шкідливо для карми і нервової системи.
Зажуженная Жужжа• 20 февраля в 14:06
Много в рестиках тратите? Не понятно в чем его претензия особо...
Если денег впритык, а вы в перерывах между собесами по кафехам ходите - то он прав
судок с едой таки можно взять
УжеВотДа• 20 февраля в 14:07
Ответ дляVAKULKA
І це розуміє тільки той, хто гроші заробляє.
Мрії у вирії• 20 февраля в 14:08
Ответ дляЗамрійлива
Ви ж наче жінка, наче маєте розуміти що таке декрет, але ж ні, гієна, яка підтримує чмиря, бо сама така само, як і цей жмот
ШобВам_КакНам• 20 февраля в 14:13
Ответ дляЗараз все скажу
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
А о какой сумме идет речь? Тема не раскрыта... Вы булочку с чаем купили и он прицепился? Или к чему?
Цирк на дроті• 20 февраля в 14:13
Ответ дляМрії у вирії
Так, я досягла того чого хотіла, до чого прагнула і чому вчилась значний проміжок свого життя. Ніколи ні від кого не залежала в дорослому житті, все завжди планувала і рухалась в запланованому напрямку.
Чмерити інших це по Вашій частині, що Ви і робите в своїх коментарях.
Мрії у вирії• 20 февраля в 14:17
Ответ дляЦирк на дроті
Звісно, ви така, щаслива жінка, успішна, тільки своє гівно на слпабших виливаєте, якийсь дисонанс. Розкажіть краще чого ви досягли, а то так нахвалюєте себе
ТигрЛьвович• 20 февраля в 14:22
Ничего смешного, плакать надо ,с таким мужем . А раньше он каким был ?
Теща дочки• 20 февраля в 14:26
Ответ дляЗараз все скажу
Не було минулої роботи
Так а звідки взявсф декрет? Це ж відпустка по догляду?
Чому до пологів не почали працювати?
Теща дочки• 20 февраля в 14:29
Ответ дляЗараз все скажу
Я з ним не сплю
Він спить в окремій кімнаті,а я з дитиною в іншій
Так він вім і не чоловік виходить.
Зупка_цем• 20 февраля в 14:30
Ответ дляЗамрійлива
Лучшая помощь автору- закрыть советчицу и открыть сз
Зупка_цем• 20 февраля в 14:31
Ответ дляМрії у вирії
Так здесь каждая вторая с таким живёт.
Который копейки считает
И остальных пытаются на свой уровень опустить
Который копейки считает
Теща дочки• 20 февраля в 14:40
Ответ дляЗупка_цем
Сесть кому то на шею? Ну. Ну.
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 14:42
Ответ дляЗараз все скажу
В пузату хату заходжу,або якийсь пиріжок куплю
нормально вы обедаете в ПХ,не имея работы))
и пирожок можете сами испечь или бутерброд хоть с чем,если не работаете 8 часов.
муж, конечно жлоб, но где-то он прав.
всё ходите и нигде не берут?
муж, конечно жлоб, но где-то он прав.
всё ходите и нигде не берут?
Мрії у вирії• 20 февраля в 14:46
Ответ дляЗупка_цем
Так здесь каждая вторая с таким живёт.
Который копейки считает
І це пишуть жінки, які народжували дітей, знають, що таке декрет, болячки у садочку, молодість без досвіду роботи але ж вона хоче принизити, так наче їй легше стане, возвисить себе хоч тут
Мрії у вирії• 20 февраля в 14:46
Ответ дляЦирк на дроті
Так що саме досягли?
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 14:47
Ответ дляЗараз все скажу
І де це їсти?
если голодная-то найдёте где.
у меня незабываемое впечатление,как девушка ела беляш в вагоне метро.
и ничего)) ее не выгнали и ей было вкусно,правда аромат лука был на весь вагон.
и сколько вы ездите?
утром поели,через 4 часа вернетесь домой и пообедаете,а то что-то мне кажется что вы так развлекаетесь.
и сколько вы ездите?
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 14:48
Ответ дляКофр для ноги
А до того как вы потеряли работу ваш муж был щедрый и добрый и тут резко изменился?
автору 25,она не работала,но была в декрете.
Секретница• 20 февраля в 14:48
Ответ дляТигрЛьвович
Не було пошуку роботи і таких обставин не було.