Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Секретница• 20 февраля в 14:49
Ответ дляТеща дочки
Так а звідки взявсф декрет? Це ж відпустка по догляду?
Чому до пологів не почали працювати?
Хто там думає тоді про це заміж вийшла красота , на подсознании думается ну а кто будет кормить в декрете..а чоловік почитає жмотиться
Секретница• 20 февраля в 14:50
Ответ дляЗупка_цем
Лучшая помощь автору- закрыть советчицу и открыть сз
Так так шукають за чий рахунок відпочити..чи ви вважаєте там сидять добряки і олігархи?
Секретница• 20 февраля в 14:51
Ответ дляМстящий за Зайца
нормально вы обедаете в ПХ,не имея работы))
и пирожок можете сами испечь или бутерброд хоть с чем,если не работаете 8 часов.
муж, конечно жлоб, но где-то он прав.
всё ходите и нигде не берут?
Для мене плотний пошук роботи це сама робота і тоді вже не до пиріжків. Щоб пиріжки зробити треба півдня простояти на кухні . Є вибір або півдня на кухні або півдня на сайтах роботи.
Секретница• 20 февраля в 14:52
Ответ дляМстящий за Зайца
если голодная-то найдёте где.
у меня незабываемое впечатление,как девушка ела беляш в вагоне метро.
и ничего)) ее не выгнали и ей было вкусно,правда аромат лука был на весь вагон.

и сколько вы ездите?
утром поели,через 4 часа вернетесь домой и пообедаете,а то что-то мне кажется что вы так развлекаетесь.
А потім такі теми
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 14:55
Ответ дляРадість моя
Еще и рожают таким
пусть сначала научатся зарабатывать деньги,а потом рожают.
Секретница• 20 февраля в 14:59
Ответ дляМстящий за Зайца
Якщо би всі робили то населення би скоротилося вдвоє..
Морожена_курка• 20 февраля в 14:59
Ответ дляЗараз все скажу
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
Я така жмотяра що навіть маючи роботу скоріше зайду в супермаркет куплю пиріжок і каву чи сік ніж поїм у кафе.
графиняВишенка• 20 февраля в 15:00
Він не хоче сходити до свого х у е р а?
Навіщо він впринципі Вам? Щоб що?
Ні підтримки ніякої ще і негатив
графиняВишенка• 20 февраля в 15:01
Ответ дляМорожена_курка
Співчуваю Вам дуже.
Журавлина38• 20 февраля в 15:03
Жаль девочку! Накинулись на нее из-за сосиски в тесте! Мужик, обычный мудень. В место того чтобы ее поддержать или помочь ей с поиском работы, забрал карточку и прекрасно понимает что у нее денег нет! Издеваетельство. Еще можно было бы хоть как-то попытаться его оправдать, если бы он фиксированно на проезд давал. Надеюсь у автора все наладится!
Морожена_курка• 20 февраля в 15:05
Ответ дляграфиняВишенка
Співчуваю Вам дуже.
А я вам заздрю. Так мені ще є куди фінансово рости. Особисто для мене кава в звичайному кафе за 3,50 а в Starbucks за 6,50 дуже дорого. Я як прикину скільки можна зекономити на цьому і що купити відразу апетит пропадає , ношу з собою термокружку.
Киця-бриця• 20 февраля в 15:06
Ответ дляграфиняВишенка
Він не хоче сходити до свого х у е р а?
Навіщо він впринципі Вам? Щоб що?
Ні підтримки ніякої ще і негатив
Там окажется, что квартира его. И двигаться в указанном вами направлении нужно автору. А у неё ни денег, ни работы, ни жилья
булоТАЙминуло• 20 февраля в 15:08
Ответ дляЗамрійлива
Тобто сосиску в тісті можно з´їсти на вулиці на лавці. А взяти с дому кипятка в термосі і заварить мівінку і каву ні...?
а ви реально заварили би собі мівінку на парковій лавці в мінус 10 морозу ?
графиняВишенка• 20 февраля в 15:12
Ответ дляКиця-бриця
Тим паче тоді рухатися
графиняВишенка• 20 февраля в 15:14
Ответ дляМорожена_курка
Є у мене така ’подружка’, яка всім настрій псує своїми підрахунками вигоди. По факту живе як свиня, все брудне, сама неохайна, зато ’економна’ за її думкою.
Бажаю Вам мати стільки грошей, щоб навіть не задумуватись, скільки що коштує і обирати за цінністю, а не ціною
графиняВишенка• 20 февраля в 15:15
Ответ длябулоТАЙминуло
Фу, мівіна відстій. І по факту дорога)))
графиняВишенка• 20 февраля в 15:15
Ответ дляЖуравлина38
А я на мужика накинулась. Бо ніхто не має права таке робити і казати жінці.
Киця-бриця• 20 февраля в 15:15
Ответ дляграфиняВишенка
Тим паче тоді рухатися
Куда? Она за три недели в Киеве не нашла работу на 15т. Вы представляете этот ценный кадр? Которой каждый день на паре собеседований отказывают.
Журавлина38• 20 февраля в 15:15
Ответ длябулоТАЙминуло
Зараз Вам напишуть що людинка так через день обідає. І тим паче на свіжому повітрі навіть смачніше!
Гитта Ягг• 20 февраля в 15:16
Ответ дляКиця-бриця
Так вроде второй месяц даже, а не три недели. :)
Киця-бриця• 20 февраля в 15:18
Ответ дляГитта Ягг
Тем более. При этом она собирается в ПХ ходить с кредитки.
Найщасливіша• 20 февраля в 15:19
Ви троль?
булоТАЙминуло• 20 февраля в 15:19
Ответ дляЖуравлина38
ага, типу такий собі пікнічок. я в шоці з деяких жінок.
Секретница• 20 февраля в 15:20
Ответ дляГитта Ягг
Был разговор с начала месяца в поисках. Три недели как раз
Гитта Ягг• 20 февраля в 15:23
Ответ дляКиця-бриця
Так отож, и я об чем. Я думаю муж психует не из-за денег как таковых, а от ее подхода к поиску работы. Просто даже то, что она куда-то далеко ездит, что не может в обед зайти домой поесть.
А как она на работу туда куда-то будет ездить? С мелким ребенком который в саду?
То есть она собирается и на дорог тратить пару часов в день. И работа за 10-15 к в «сфере финансов». Какой смысл в это преформансе?
Короче мужика выставили сразу чудищем, но блин, тут далеко не все прозрачно.
Секретница• 20 февраля в 15:24
Ответ дляЖуравлина38
Скоріш за все він вважав що роботу можна знайти бистріше і не їсти коли шукаєш. Бачив об´яви там суми зарплатні думаю подзвонить з´їздить і на наступний день буде працевлаштована.

А воно вийшло по іншому вона раз поїхала два поїхала не взяли він вирішив що вона розважається по кафе і забрав картку.
булоТАЙминуло• 20 февраля в 15:25
Ответ дляЗамрійлива
По дорозі на інше співбесіду, в метро, тролейбусі, в парку, в під´їзді. Значить не така ви вже і голодна!!!
скільки тут тем було про котлети з яйцями в потязі. всі кричали, що в потязі ніззя, а в троллейбусі виходить, можна ?
Секретница• 20 февраля в 15:25
Ответ дляГитта Ягг
Тоді хай допоможе. Я не думаю що він якось в цьому приймає участь окрім того що дав картку для проїзду
Гитта Ягг• 20 февраля в 15:25
Ответ дляСекретница
А , да, вы правы. То собесов у нее несколько штук в день и девочки насчитали 60. Ошиблась.
Гитта Ягг• 20 февраля в 15:27
Ответ дляСекретница
И как он ей должен помочь? За руку отвести?