Пи Пи Пилюля• 20 февраля 2025

Визначення та лікування неврозу

Кому ставили такий діагноз? В чому він у вас проявляється? Яку робили діагностику і в якого лікаря? І головне цікавить як лікували і чи є результат?
Я знаю що потрібен не один спеціаліст, невролог для початку, а там по обстеженню
Дикая Роза• 20 февраля 2025
Невролог для лікування неврозу не потрібен.
Смайлик• 20 февраля 2025
Психиатр. Пока не могу решится пить антидепрессанты,хотя давно лежат в аптечке
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляДикая Роза
Буває потрібно МРТ чи ЕЕГ при підозрі на додаткові захворювання
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляСмайлик
У мене лежить нейролептик, однієї таблетки вистачило щоб боятись цих ліків
Смайлик• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Какой? И такое у меня есть, их еще больше боюсь
Неправдиша• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
То зробіть МРТ якщо хочеться , але психіатр назначає антидепрессанти, транквілізатори та можливо мелатонін .
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляСмайлик
Фрейм
Смайлик• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Фрейм
А какие у вас симптомы невроза?
Неправдиша• 20 февраля 2025
Перші дні при прийомі медикаментів важкі , але потім краще
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляСмайлик
А какие у вас симптомы невроза?
Фізично всі симптоми по пунктам
А психологічні то є ОКР
Неправдиша• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Фізично всі симптоми по пунктам
А психологічні то є ОКР
Сходіть др невропатолога чи психіатра
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
Сходіть др невропатолога чи психіатра
Була, через те і писала що є нейролептик, який назначив психіатр
Почати це знову я не можу наважитись
Неправдиша• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Почати це знову я не можу наважитись
То можна коригувати лікування, можливо не підходить
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
а что бы с вами? это сульпирид какой то? многие жалуются именно на невыносимые побочки.
ЧупакабраЗеБест• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Фрейм
Показания к применению препарата Фрейм
Средство имеет показания к применению при лечении у взрослых:

шизофрении;
умеренных и тяжелых маниакальных эпизодов биполярного расстройства I типа.
Препарат также назначается для профилактики новых маниакальных эпизодов у пациентов, которые уже перенесли эти эпизоды и которые подвергались лечению арипипразолом.

и больше тут не написано ничего, ни про невроз, ни про гтр.
походу врач выписал вам чтото от балды чтобы посмотреть что там будет.
Lishantes_• 20 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Показания к применению препарата Фрейм

шизофрении;

та чого...ще ним біполярку лікують
Lishantes_• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Фрейм
сходіть до іншого лікаря краще)
вам ставили діагноз невроз?
на фоні чого почалося взагалі і як довго вже триває?
знову ж таки...супутні захворювання...гормони, вітаміни, все ок?
бо іноді буває так, що недостача вітамінів тягне за собою ось цей весь цирк з головою...або якщо щитоподібна залоза капризує, то також можуть бути проблеми...
Намакушка• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Нейролептики не лікують невроз, вам потрібні антидепресанти
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляНамакушка
Це назначив психіатр, я не сама його купила
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляLishantes_
сходіть до іншого лікаря краще)
вам ставили діагноз невроз?
ОКР у мене з дитинства
Лікар психіатр сказав що це невроз
Після того як побувала за кордоном далеко від дітей буквально три місяці, ОКР розігрався до такого піку що ніколи так важко не було
Я вже планувала повірити щитовидку
Якби ще лікаря знайти такого який хоче знайти причину а не швидко закінчити сеанс і забрати гроші
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Показания к применению препарата Фрейм

шизофрении;

Я відчувала себе подопитним кроликом, так як препарат цей новий
автор Пи Пи Пилюля • 20 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нудота, буквально через пару годин
Прийняла його перед сном, але проснулась від того що нудить, вранці рвота, боліла голова, болі, таке відчуття що в мене грип
І до речі тримав препарат дня три, вже було легше звісно але мутило довго, прийшлось пити атоксіл
Lishantes_• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
ОКР у мене з дитинства
Лікар психіатр сказав що це невроз
Я вже планувала повірити щитовидку
я б спочатку здала б аналізи....жіночі гормони, щітоподібна.
аналіз крові загальний, біохімія та аналіз на анемію повний розгорнутий з групою вітамінів Б...
ну це так, момент для розумів вам)
Намакушка• 20 февраля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сходіть до іншого, нейролептики тут мало чим допоможуть