Люблю ВалЄру• 21 февраля в 09:16

Чи є різниця між глиняними, тканинними та кремовими масками?

Які ви любите?
Сама вумна тутички• 21 февраля в 09:17
Люблю кремові. Тканинні мені бридкі й неефективні)
Мяо мой мяо• 21 февраля в 09:21
Ну вы даёте. У них же разное предназначение.
Весела пiсенька• 21 февраля в 09:21
Кремові і глиняні дуже ефективні, тканинні ні про що...
Гуру троллинга• 21 февраля в 09:28
Ответ дляВесела пiсенька
Ви пробували тканинні за 50 євро за одну?
Не кажіть дурниць
З єви маска тканинна і люкс - різний результат
Весела пiсенька• 21 февраля в 09:31
Ответ дляГуру троллинга
Не кажіть дурниць
За 50€ не пробовала, но и речь шла не за маски с Евы, в брокарде брала... Ну такое...
Повітруля• 21 февраля в 09:36
Дивне питання, глиняні для жирної шкіри, підсушують, тканинні - зволожуючі, кремові - живильні
УраганнаЯ• 21 февраля в 09:43
У них різна дія. Тканинні - це просто спосіб нанесення, дія ж може бути як в кремовій. Кремові маски за моєю непопулярною думкою маркетинговий хід. Що може бути в масці, чого не може бути в кремі? та нічого. Хіба що противонабрякові, охолоджуючі, альгінатні, тут згодна. Наприклад тіж пептидні маски. Ці самі пептиди краще в кремі, бо час дії набагато більший.