Тоскующая• 21 февраля 2025
Дитину затягали по олімпіадах
У мене вже просто нервів не вистачає.
Це якийсь жах.
8 клас, 14 років, уже 7-й раз буде олімпіада
2 конкурса по математиці, 3 міські олімпіади і 2 обласні.
Дитина вже виснажена, замість уроків готується до тих олімпіад. Приходить додому стомлена, голова кипить, немає стимулу вчити домашку.
Іще вона дуже хвилюється за ці олімпіади, аж живіт інколи болить і голова крутиться, потім дуже виснажена.
Я вважаю що це ненормально просто, це перенапруження і зайвий стрес.
На вашу думку це ненормально чи нічого таког
Це якийсь жах.
Результат:
вже голосів:
384 (84.21%)
Це ненормально
72 (15.79%)
Нічого такого
Гореотума• 22 февраля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
1 про жалобы от вас вас ответа не видно.
2 бенефит - очевиден. Вызвать интерес к обучению
3 что от вас хочу - да бесполезно от вас хотеть что-то!
4 а вы я вижу училка со стажем
5 олимпиада для вас проблема? Почему молчали? А молчали вы только потому что она не являлась проблемой!
4 а вы я вижу училка со стажем
Які вам олімпіади, ви зміст прочитаного не можете осягнути. Не пишіть мені, благаю. Це якийсь лютий жах. Ходіть, пишіть, пищіть від тих олімпіад, хоч живіть на них. Вам все можна, навіть треба. Може там заодно теми навчитесь читати, під якими пишете. Гарного вечора!
ГугелП@лАмался• 22 февраля 2025
Ответ дляГореотума
Так вы пишите бред, не пойти в школу 1 день для вас паника
ГугелП@лАмался• 22 февраля 2025
Ответ дляГореотума