Тоскующая• 21 февраля в 09:24

Дитину затягали по олімпіадах

У мене вже просто нервів не вистачає.
Це якийсь жах.
8 клас, 14 років, уже 7-й раз буде олімпіада
2 конкурса по математиці, 3 міські олімпіади і 2 обласні.
Дитина вже виснажена, замість уроків готується до тих олімпіад. Приходить додому стомлена, голова кипить, немає стимулу вчити домашку.
Іще вона дуже хвилюється за ці олімпіади, аж живіт інколи болить і голова крутиться, потім дуже виснажена.
Я вважаю що це ненормально просто, це перенапруження і зайвий стрес.
На вашу думку це ненормально чи нічого таког
Результат:
вже голосів: 456
384 (84.21%) Це ненормально
72 (15.79%) Нічого такого
Вредняжка• 21 февраля в 10:26
Автор, кроме вас вашего ребенка не защитит никто. Учителям тупо насрать, они себе на вашей дочери зарабатывают баллы и доплату к зарплате. Если завтра ваша дочь сляжет с нервным срывом, то им будет вообще пофиг. Первое, что вы должны сделать, жестко поговорить с учительницей, чтобы не заставляла вашу дочь учавствовать в олимпиадах. Пригрозите, что если не поймет, то будут заявы директору и в районо.
НеВРотик• 21 февраля в 10:26
Ответ дляМой завтрак
можна відмовитися, але більш всього, що це чревато.
Ничем это не чревато. Даже,если ребёнок не участвует в олимпиадах, отличников вытягивает, т.к ’ в нашем классе в этом году уже 7 отличников!’ )) если ребёнок английский тянет на 9 в семестре, то в нашей школе учитель ставит 10, чтоб не портить табель
А классный руководитель бегает и попрошайничает эти оценки )))), бо ’цк моя репутація, на опозорте мене, як я буду в очі дивитись’. )) ничего не будет ребенку. Они в ней заинтересованы а не она в них. Т
К школа нифига не даёт олимпиадные знаний. Это все заслуги детей, в первую очередь, родителей и репетиторов.
Королева ганделику• 21 февраля в 10:28
Ответ дляКраля-Галя
Чем конкретно испортится?
Лишний раз не похвалят?
Или плохую оценку поставят при наличии знаний?
Ну чого ж? Хоча й це неприємно. Ще можливі постійні придирки, нелестиві порівняння, ігнор.
Мой завтрак• 21 февраля в 10:29
Ответ дляНеВРотик
це у Вас так. А у нас навпаки. Вчителі деякі занижують оцінки для того, щоо до них ходили на додаткові уроки. Просто пояснила дитині, що оцінки то таке, головне знання.
Мой завтрак• 21 февраля в 10:29
Ответ дляКоролева ганделику
100%
НеВРотик• 21 февраля в 10:29
Ответ дляКоролева ганделику
😅 а отвечать на уроках и 10-12 получать будет Вася - двоечник ? )
Гореотума• 21 февраля в 10:31
Ответ дляНеВРотик
Знаете,что я Вам скажу?
Школа делает рейтинги себе за счёт Вашего ребёнка. Насрать им на вашу дочь.
Я столкнулась с тем, что на все мои обращения к учители я получила 0 ответной реакции. Ни один мой вопрос не решён. Почему? Потому что мой ребёнок ей не выгоден. Она не зошит на ллимпиады, а я не ношу ей деньги. Более того. 3! Раза я общалась с учителем за неделю, ц дочки температура выше 39. Как думаете сколько раз она спросила как дочка? 0!. Разговоры только о деньгах. Сдайте на то, сдайте на это, даже когда привезла ей деньги она не спросила как ребенок.Поэтому ничего ни она,ни школа от моей дочки не получит. На вашем месте сказала бы ’она устала, в этом учебном году олимпиад достаточно, возьмите кого-то другого’. Всем наплевать на Вашего ребёнка, кроме Вас. Другое дело, если дочь хочет, тогда конечно да. Но, судя по вашему посту не сильно она хочет, ей пользуются, а вы учите быть послушной и никак не защищать свои границы. Она должна думать ТОЛЬКО про свои интересы. А, судя по всему, у Вас очень умная девочка, которая очень даже может себе это позволить
А ви не забагато хочете від тих вчителів? Їм фіолетово, що там з вашою дитиною, аби довідку до школи потім принесла. Змиріться. Ба навіть тим , хто ’поцікавиться’ - таж всерівно. Не перекладайте свої проблеми на чужі плечі, не очікуйте від людей неможливого. Життя заграє іншими барвами.
ЧупакабраЗеБест• 21 февраля в 10:33
Ответ дляКраля-Галя
У меня нет даже желания нравиться всем. Так что и переживать не о чем.
А вы явно стараетесь прогнуться под окружающих.
ога, хорошо.
вы магли бы на будующие зонести миня в чс.
ЧупакабраЗеБест• 21 февраля в 10:34
Ответ дляМой завтрак
ви їй нічого не докажете, Ви і вона з інших світів. Ви ж не знаєте, може вона в школу ходила два рази на місяць. У кожного ж свої пріорітети в житті.
гыгыг, точно. вещает нам тут чтото свое, из палаты. я вообще стараюсь над такими не стебаться, просто обхожу стороной.
Гореотума• 21 февраля в 10:35
Ответ дляПотужна махіна
Як на мене в такій участі тільки плюси, дитина вчиться зосереджуватися і працювати в певних умовах, опановувати себе у стресових ситуаціях, а не прийде в 11 класі на Зно і не зможе показати адекватний результат через хвилювання.
Ви плутаєте тепле з м´яким. Від результатів зно залежить подальша доля. Від результатів олімпіади майже нічого (точніше це має значення для лічених одиниць). Тож ні до чого той ’стрес’ на олімпіаді не готує. То рідний рівень
НеВРотик• 21 февраля в 10:36
Ответ дляГореотума
Так я и не перекладываю ) а довидку никакую от меня никто больше не получит ) т.к классный руководитель ко мне обращается достаточно часто, а я к ней обратилась по вопросам,которые, как классный руководитель она обязана решить 2 или 3 раза за 2 года. Реакции 0. Соответвенно с моей стороны теперь так же. Мне не нужно носить ей конверты для оценок, как делают это другие родители, а она ждёт именно этого)
Конечно фиолетово, но и у дочки, у меня со всеми педагогами были человеческие отношения, но не конкретно с этим учителем. С остальными у дочки все хорошо все адекватные.
Мир Мир Мир!• 21 февраля в 10:36
Ответ дляТоскующая
Вона не хотіла брати участь у шкільній по українській мові, так вчителька насильно заставила, повела за руку писати в кабінет
пусть не готовится,
перестанет выигрывать - не будут водить за руку...
Печенюшка• 21 февраля в 10:39
моя дочка наоборот просится на олимпиады, они сейчас онлайн, дополнительные баллы к оценкам, чем плохо...
Потужна махіна• 21 февраля в 10:40
Ответ дляГореотума
Якщо вже дитина на олімпіаді, яка, як ви кажете, нічого не дає, стресує, то що ж з нею буде на Зно, яке на подальше життя впливає. А так в неї вже буде певний досвід, стресостійкість, якщо її від природи не дано, сама по манівцю не з´явиться
woman Warrior• 21 февраля в 10:41
Ответ дляпарИла я парИла
Такие как у вас комментарии отписывают те, у кого дети учатся посредственно. Все отличники в школе упаханые.
Да ну
НеВРотик• 21 февраля в 10:41
Ответ дляМой завтрак
Жесть
моей тоже намекает учитель на доп. Но все репетиторы у нас вне школы )
So_so• 21 февраля в 10:44
Ответ дляГореотума
Моїй голову мити ’не нравиця’. В прибирати. Можна не робити?)
Вы прекрасно поняли о чём речь
Мой завтрак• 21 февраля в 10:44
Ответ дляНеВРотик
Жесть
і це вірно
Гореотума• 21 февраля в 10:45
Ответ дляПотужна махіна
Те саме буде. Від стресів у людини з таким типом нервової системи лише проблеми розвиваються, а ніяка не ’стійкість’. Стійкість у цьому випадку забезпечується терапією, не дивлячись на поширену думку ніяких плюсів від тих нервів дитина не отримає. Крім нервового зриву.Це не фізкультура, де треба ’м´язи качати’. Розкачка нервової системи веде до протилежних результатів
энциклопУдия• 21 февраля в 10:47
Ви знаєте, я як учасник олімпіад по математиці і обласного конкурса по читанню поезії, вам так скажу. Якщо дитину це стресує, то хай і не готується. Я коли перестала так готуватись-напрягатись, мене і посилати перестали.
всегдаДаДа• 21 февраля в 10:52
Ответ дляТоскующая
А ви для чого?
Подзвонили і сказали, що дитина участь приймати не буде.

Син теж по всім олімпіади їздив. Подобалось. А потім від частини відмовився. Якщо вчитель був проти - підходила я.
На то я й мама.
Потужна махіна• 21 февраля в 10:53
Ответ дляГореотума
Олімпіали ж не 7 днів на тиждень, щоб до нервового зриву доходит. І це якщо кинути дитину на призволяще і не шукати шляхів їй посприяти в подоланні стресу. Я це з власного досвіду і як мати такої дитини, так це дає свої результати, а не вперше зіткнутися з цим на Зно і все завалити. Та й хорошої роботи без стресів не так багато, знову ж таки співбесіли і т.д.
Olenka_bum• 21 февраля в 10:57
Ответ дляТоскующая
Так, під час цих підготовок вона на себе не схожа.
А потім такий стрес......в день олімпіади
Автор, напишіть заяву на ім´я директора, що в зв´язку з станом здоров´я та рекомендацією сімейного лікаря ваша донька не може приймати участь в таких заходах, бо вона проходить терапію.
Olenka_bum• 21 февраля в 10:57
Ответ дляГугелП@лАмался
Какой стресс? Это выгодной, пару часов книгу почитать и все
В скількох олімпіадах ви особисто приймали участь?
Irusik-0874• 21 февраля в 10:58
Наприклад мій ні хрена не знає і його не те що не тягають, навіть на уроках не питають. Ділюсь лайфхаком
Милота• 21 февраля в 11:00
Ответ дляТоскующая
А ви для чого? Темки на форумі строчити? Пішли б і розібралися з ситуацією, це ж ваша донька, чи про сусідську дівчину пишете?
Потужна махіна• 21 февраля в 11:00
Ответ дляГореотума
В нас чогось вважають, що тип нервової системи - це вирок, і якщо вже з цим не пощастило, треба на все життя забитися в куток і не вилазити звідти. І чекати що воно саме якось налагодиться
Метелик• 21 февраля в 11:02
У мене таке було, тільки я школу 25 років тому закінчила. Виграла районну олімпіаду, поїхала на міську, там вже відчула, що у дітей рівень вище, багато хто з гімназій з поглибленим вивченням англійської, а я з фіз-мат класу. Але зайняла 3 місце. А вступати вирішила взагалі на юрфак. І от середина 11 класу, купа репетиторів, підготовка до випускних і вступних іспитів, а я повинна готуватись до олімпіади, бо не можу підвести вчителя, « вона ж так багато в тебе вклала»😩а я розуміла, що нічого не займу, не мій рівень, там діти вільно володіють мовою. Я тоді вперше серйозно посварилася з мамою, що вона мене не підтримує, що їй «невдобно» перед вчителем англійської, а на мене начхати. Звісно, нічого я не зайняла
Сіґеле-міґеле• 21 февраля в 11:06
100% тема похвастаться
ЧупакабраЗеБест• 21 февраля в 11:08
Ответ дляГореотума
согласна.