Служба безпеки фіксує значну активізацію російських спецслужб у проведенні інформаційно-психологічних спецоперацій в Україні.
За останній час значно зросла кількість інформаційних диверсій, спрямованих на розкол суспільства і штучне поширення протестних настроїв.
Для провокацій російські спецслужби задіяли весь потенціал своїх ботоферм і масово застосовують підконтрольні групи та фейкові акаунти в популярних месенджерах і соцмережах, найактивніше - в ТікТок та Телеграм.
У деструктивному контенті ворог поширює фейкову інформацію про нібито розповсюдження протестних настроїв серед українців і вуличні заворушення у різних регіонах нашої держави. Одночасно рашисти закликають громадян до масових акцій задля порушення громадського порядку та конституційного ладу, пропонують кошти за участь в мітингах.
Служба безпеки здійснює усі необхідні заходи реагування та відпрацьовує наявні і потенційні загрози національній безпеці України.
СБУ звертається до громадян бути пильними та не реагувати на ворожі провокації, які рф використовує для спроб підриву внутрішньої обстановки в нашій державі.
Принагідно зазначаємо, що дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (особливо в умовах певних обмежень, які встановлює Закон України «Про правовий режим воєнного стану») містять ознаки злочину за статтею 109 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.
Досвід героїчного опору українців російській агресії неодноразово доводив, що саме в єдності наш народ здатний найбільш ефективно протистояти ворогу. І жодні російські ІПСО не можуть підірвати наш національний дух!
Слава Україні!
(З їх сайту)
Слава Україні!
(З їх сайту)
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
І протестних настроїв немає, всі задоволені владою.
’дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (особливо в умовах певних обмежень, які встановлює Закон України «Про правовий режим воєнного стану») містять ознаки злочину за статтею 109 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.’
🫵
Шматочок хмарки• 21 февраля 2025
А ну так. В нас же все добре в країні, то все рашисти придумують) Так трусяться, що відтянуть від годівнички, що вже писульки навіть писати почали з погрозами.
Mashulenka• 21 февраля 2025
...що дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади...
Страшно им видимо стало
А почему не предлагают деньги брать, но вместо митинга сходить за хлебом в Сильпо?
У людей с деньгами плохенько, могут и повестись на предлагаемые гроши...
А еще лучше было бы финансово обеспечить граждан настолько, чтобы в сторону предлагаемых рашистами копеек свидомый украинец даже голову не повернул бы.
А еще было бы неплохо перестать раскалывать общество самому гаранту, его слугам и его же ботофермам...
Espresso_caffe• 21 февраля 2025
Ответ дляallaM4321
в тик токе столько ботов... жесть
та ужас, я даже перестала его открывать
Одяг та сумки• 21 февраля 2025
Падли хочуть Мураєва нам втюхати презиком...а наші граждане є підігрують що Зеля нетакий. Мураєв буде такий
Одяг та сумки• 21 февраля 2025
Ответ дляtosja_80
А то не видно. Даже на советчице активировались боты
хоч хтось це розуміє
А що вони ще можуть писати? У владі зараз представники Антимайдану вся банда Яника, Ермак - помічник депутата регіонала, Татаров - без коментів, Гетманцев туда же, Зеля під час розтрілів на майдані розважав росіян і за руські рублі розповідав що Україна бере в дві диркі, Це вже майже Білорусія 2.0 а хто буде розхитувати човен то сяде на 10 років
Ответ дляalex-3f3c
Пропонуєте хитнути той стілець у якого і так ніжки ледь тримаються?
Одяг та сумки• 21 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
Мураев америкосов не устраивает, будет другой фаворит
та американський дед вже жопу путе підлизнув - тому тут дивлюся він не буде вирішувати. Мабуть путя гарно пообіцяв щось америкосам
Nataliiazp• 21 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
А его кто-то нормальный смотрит?
Это ж для определенного ’контингента’ - длина показанного ролика равна длине мыслей смотрящего
Там разные ролики и по длине тоже.
Смотрю про собак, котов, рецепты и про свой город. Там как бы можно выбирать интересы и блокировать ненужное
Aksinia 111• 21 февраля 2025
Ответ дляalex-3f3c
А до этого кто был ? Один из основателей партии рыгов, министр экономики рыгов .
Кум пуйла, какой бизнес развернул при порохе, никаких перепонов . Рупоры кремля трудились и заливали лайном круглосуточно .
Ющ, предвыборная риторика : ’ бандиты должны сидеть в тюрьме’ и опа, бандит уже назначен Ющом премьер министром)))
Ответ дляFilomena
У нас вже нікто нічого не розхитає, поляна зачищена, майже стерилізована, але виникла несподіванка, розхитувати почав Трамп і тут нашла коса на камінь, вже не скажеш ’Позвони Баканову хай разбереться с этим чортом’ и повєстку в ТЦК Трампу не впариш і санкціі РНБО не накладеш - все як вони люблять....
Nataliiazp• 21 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
Максимальная длина ролика?
Не знаю, не обращала внимание, но есть длинные, минут по 10+