Паспортний стіл• 21 февраля в 14:26

Хвиляста папужка 21 день сидить на яйцях

Чи треба просвітити і подивитися яйця, щоб впевнитися, що вони запліднені?
Буду вдячна за поради.
Перший раз несуться.
Леплю из пластилина• 21 февраля в 14:28
Для чего? Она сама разберётся
Помеха справа• 21 февраля в 14:33
Удалено администрацией...
Заліковий троль• 21 февраля в 14:38
Що Ви там хочете побачити? Ви б хотіли, щоб Вам вагітній у піхву лазив Ваш орендодавець без медичної освіти, щоб подивитися, чи ви запліднена?
Папужка краще знає, що в не там і як. Не додавайте їй стресу
Сизоока бестія• 21 февраля в 14:40
А сколько обычно длится высиживание у попугаев?
Шумелка Мышь• 21 февраля в 14:40
Автор, наскільки я знаю їх перевіряють на ембріони десь через тиждень, а у вас вже вилуплюватись мають, якщо живі. Але у більшості випадків домашні папуги несуть пусті яйця, так що яб не надіялась, краще б було перевірити вчасно і забрати щоб папуга не витрачала здоров´я марно. Не впевнена якщо раптом ваши яйця запліднені що ви там можете побачити на світлі вже зараз коли пташенятко там повинно займати все яйце. Так що вже чекайте тиждень і все, можна викидати
автор Паспортний стіл • 21 февраля в 14:41
Ответ дляЗаліковий троль
У мене померла папужка, то тепер я хвилююся, щоб все було у цих добре.
Сизоока бестія• 21 февраля в 14:41
Ответ дляШумелка Мышь
Жалко как-то) А попугай не в стрессе потом? Может пусть поиграет в наседку или нельзя?
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую!!!
автор Паспортний стіл • 21 февраля в 14:42
Ответ дляСизоока бестія
Хвилююся за їх здоров´я.
Але яйць всього 4, то хоч це добре.
Сизоока бестія• 21 февраля в 14:43
Ответ дляПаспортний стіл
Хвилююся за їх здоров´я.
Але яйць всього 4, то хоч це добре.
А это мало)? Бывает и больше? Она не встает вообще поесть попить? Тогда наверное да, лучше забрать если они пустые..
Скажений гудзик• 21 февраля в 14:45
Они пустые скорее всего

Обычно яйца высиживает самка, а самец сидит рядом с гнездышком и приносит самочке еду. Волнистые попугаи откладывают от 3 до 12 яиц. Отложив 1 яйцо самка начинает высиживать яйца и откладывать остальные приблизительно через 1 день каждое. С момента откладки яйца до проклевывания птенца проходит порядка 17-18 дней.
автор Паспортний стіл • 21 февраля в 14:45
Ответ дляСизоока бестія
Колись у мене була папужка-дівчинка. І вона почала нестися. Яйця я забирала, але вона померла від надмірного несіння. Було аж 18.
Ветеринар не допоміг
Сизоока бестія• 21 февраля в 14:46
Ответ дляПаспортний стіл
Ветеринар не допоміг
Ужас.. бедняжка((
Скажений гудзик• 21 февраля в 14:46
Ответ дляПомеха справа
Удалено администрацией...
Всегда было интересно, что за интерес зафлудить любую тему ?
Вот к чему ваш флуд ? Совсем нечего делать ?
автор Паспортний стіл • 21 февраля в 14:47
Ответ дляСизоока бестія
Ужас.. бедняжка((
Тому я зараз хвилююся, як краще.
Мабуть, знайду знову орнітолога для консультації.
Сизоока бестія• 21 февраля в 14:48
Ответ дляПаспортний стіл
Тому я зараз хвилююся, як краще.
Да, так будет лучше всего и на будущее будете знать что и как. Но судя по всему, что пишут здесь, то яйца да, пустые.. Если попугай не встает все это время, то не на пользу ей.
автор Паспортний стіл • 21 февраля в 20:08
Все ж пусті, заберу їх, щоб не мучилася папужка
мистерЛяпсус• 22 февраля в 08:19
Ответ дляПаспортний стіл
А як поводиться самець, він добре годував самочку, поки та сиділа на яйцях? Я колись мала декілька сімей хвилястих папужок, є досвід.
автор Паспортний стіл • 22 февраля в 10:30
Ответ длямистерЛяпсус
Так, добре годував, і сам сидів періодично на яйцях.