Попельшка• Изменено 21 февраля в 16:34

В якому районі краще купити квартиру?

Київ бюджет до 70к $
Antoninaya1• 21 февраля в 16:48
Ответ дляПані з калабані
Автор, до війни я би радила Голосіївській
Мій улюблений
Зараз, там дістається (
Солом´янці і Шевчику дістається не менше. Тож авторе з точки зору безпеки звичайно Печерськ, але не Ваш варіант фінансово. Люблю Оболонь і розглядаю її, але близькість до певного стратегічного об´єкту поки зупиняє.
Боневтікла• 21 февраля в 16:48
Ответ дляТелепузик
мне воздвиженка нравится
Там за 70 тыщ можно купить паркоместо
Силиконочка• 21 февраля в 16:48
мы на Оболни купили дом 2000,довольны
Звездолётчица• 21 февраля в 16:49
Ответ дляПопельшка
Я теж люблю соломянський та і шевченківський.
Для інформації, Шевченківський район - це і Золоті Ворота, і Сирець - ціна нерухомості відрізняється в 2 рази , якщо не більше))
автор Попельшка • 21 февраля в 16:49
Ответ дляАвтопортрет нурофена
в мене в варшавському квартира. не знаю що ви плануєте в цей бюджет. однушка мабуть вийде, ремонт вже ні. на работу в центр закладую 1,5 години.
Далеко вам їздить(
Боневтікла• 21 февраля в 16:50
Покупайте в историческом центре то, на что хватит.
СережкинаЯ• 21 февраля в 16:50
Ответ дляТАЗератти
Для кожного свої вимоги. Я люблю Соломʼянський і Святошинський
Солома? Вот скажите, что там удобного? Просто интересно
автор Попельшка • 21 февраля в 16:51
Ответ дляAntoninaya1
Оболонь так дуже подобається живий такий молодіжний район, але ж ця дамба лякає.
Звездолётчица• 21 февраля в 16:51
Ответ дляПопельшка
Я жила раніше на лівому березі, більше не хочу.
Звузьте якось зону пошуку, бо у вас є тільки Лівий і Правий берег - а це досить широкі поняття.
Це як ´´погода в ЄС´, не уточнюючи на півдні Іспанії, чи півночі Швеції )
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 16:52
Ответ дляСиликоночка
угу с кучей проблем в комлексе
яких наприклад?
Бараболька• 21 февраля в 16:53
Ответ дляЗвездолётчица
Если сузить круг поиска, то не получится развести срачь между левым и правым берегом. Вы прям как маленькая)
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 16:54
Ответ дляПопельшка
я теж жила на лівому і добиралась швидше, ніж зараз. все відносно.
Силиконочка• 21 февраля в 16:54
Ответ дляАвтопортрет нурофена
яких наприклад?
логистика.. это все-таки веник, как прекасно там было на 19 этаже при отключениях-молчу, дыбильная управляющая компания, человейники короче со всеми вытекающими.
слабая инфрастуктура вокруг
пробки вечно
машины во дворах
низкое качество жилья
Звездолётчица• 21 февраля в 16:55
Ответ дляБараболька
Йо, маєте рацію, давно на порадниці не була, забула класичні срачі

Автор, так і не сказала , де ж вона працює. Можливо, кур´єр Глово на правому березі?
автор Попельшка • 21 февраля в 16:56
Ответ дляСиликоночка
слабая инфрастуктура вокруг
пробки вечно
машины во дворах
низкое качество жилья
Варшавський в єбинях, там і за безкоштовно не хотіла б жити. Краще вже у вторинці біля центру.
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 16:56
Ответ дляСиликоночка
слабая инфрастуктура вокруг
пробки вечно
машины во дворах
низкое качество жилья
ну на рахунок управляючої згодна, але мало де вони нормальні. все інше... в нас генератори є, тому без світла було однаково всім. ну за інфраструктуру не знаю що вам не вистачає.
автор Попельшка • 21 февраля в 16:57
Ответ дляЗвездолётчица

Навіщо вам ця інформація? Що вона вам дасть. 😆
Силиконочка• 21 февраля в 16:57
Ответ дляПопельшка
а какой бред при продажах был, в 5 часов утра ... все продана, можно за 60...и т д
осень харашо• 21 февраля в 16:58
Автор дивно задає питання.
Бюджет -70к.
Для мене пріоритети- новобудова(ЖК, а не 1-2 будинки) і хороша інфраструктура в межах ЖК,правий берег, щоб будинок не стояв над жвавим проспектом, двокімнатна.
Розумію, виходячи з 70К, - що це вкладатись в будівництво, потім ще ремонт.
Відкривши ЛУН - це Софіівська Борщагівка ЖК Резіденс або Варшавський.
Варшавський не подобається, бо там все на електро й високі будинки.
Резіденс - село, але індивідуальне опалення.

Що? Купую в резіденс!
Багато хто скаже, що це фу. Але мені всеодно, адже жити мені))

Подобається Голосієво, але там прайс інший
Звездолётчица• 21 февраля в 16:58
Ответ дляПопельшка
У вас один з озвучених критеріїв - поряд з роботою. Що можна порадити, не знаючи де, ця міфічна робота знаходиться?
Сердючка• 21 февраля в 16:58
заходите на лун встановлюєте ті параметри які для вас важливі площа ціна поверх кількість кімнат і дивитесь по карті варіанти. читає про інфрастуктуру і ловите потім квартиру мрії
Силиконочка• 21 февраля в 16:59
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Где живу нормальная , и без света не ощущалось,домашняя станция справлялась.
Мне там ничего не хватает, и природы. мешок
+ план б: метро ..я не хочу каждый день в центр на машине.
и дом подзадержался года на 3 со сдачей
Дуболом• 21 февраля в 17:00
Ответ дляПопельшка
І паркуватися там зручно?
А денег хватит?
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 17:00
Ответ дляПопельшка
у вас малий бюджет навіть на єбині)
Ласунка• 21 февраля в 17:01
Автор інтуїтивного ви вже знаєте де хочете житло
З ваших відповідей видно
Кожен похвались свій район, до якого звик
Ви собі визначте важливі критерії (новизна будинку, поверх, ремонт ітд) і залишиться не так і багато варіантів. А там вже й місце оберете
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 17:02
Ответ дляСиликоночка
и дом подзадержался года на 3 со сдачей
а де вистачає природи в Києві? ну щоб більш менш ЖК.
Силиконочка• 21 февраля в 17:03
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Obolon SKY идеально , плюс три дома и своя территория с озером
Автопортрет нурофена• 21 февраля в 17:04
Ответ дляСиликоночка
Вони в однаковій ціновій категорії? автор там щось купить за 70 000?
Силиконочка• 21 февраля в 17:04
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ну мы где-то за столько и купили в 23, с ремонтом
автор Попельшка • 21 февраля в 17:06
Ответ дляСиликоночка
Там є підземний паркінг?