lilu1990• 21 февраля 2025

Нова порція крінжі від Трампа

🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп

Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».

❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.

«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».

Келог, що скажеш?
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Вы видели их агентурные дела?,Про Меркель еще было б понятно если б агент Штази,как житель ГДР,запомните КГБ не вел агентурную работу в странах соц лагеря,этим занимались их собственные спецслужбы
А ви звідки знаєте?
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Я вам скажу, що сосія порушила: напала на сусідню державу, кордони якої вона визнала , як визнала і суверенітет України. Згідно меморандуму ця сама сосія мала гарантувати Україні безпеку, в обмін на ядерну зброю.
Тому нічого підмінювати поняття і протягувати узькі наративчики. Є агресор - сосія. Є новий фюрер - х..йло мавзолейний. І є люди, які дозволяють йому це робити - лідери США та Китаю. Є узький нарід, який не менш відповідальний за х...йла, діти якого (народу) будуть відповідати за злочини батьків.
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Вікторія, ви досі вірите шо це основні мотиви нападу путіна? Серйозно? Шо ви мєлочно обсасуєте номінальні причини?
natlem• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Та да, навіть фото є, молодих путлєра і Меркель разом. Бо КДБ ’не вів дєла’))) І треба ж який ’збіг’: ’надцять’ років потому Меркель топила Україну і підігрівала сосії. Після 24/02/22 покаялася, та було вже пізно.
natlem• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Що це кацапське шобло робить на українському ресурсі?
Адмін, АУ!!!
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Вы все и так прекрасно поняли. Хочется прочитать мнение жителей РФ с кем сейчас воюет Россия в то время когда главный враг (первопричина всех бед у русских всегда были американцы) вдруг стал союзником?
Союзнического договора нет ,значит не союзник,к жителям РФ и обращайтесь,я не жительРФ ,насколько я понимаю жителям РФ нельзя зарегится на этом форуме.
mymoly• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
😳Трамп приїде до москви на святкування 9 травня та зустрінеться з путіним, – французький Le Point.
Дожить бы до того 9травня
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
нет такого фото
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Версія узьких: з ’жидом нацистом’ Зеленським. (Це узький вираз, тому мова оригіналу). Правда у узьких з історією поганою, а з головою ще гірше, тому в їх черепушки ніколи не приходило питання як ці два слова можна ставити поруч. Та що їм скабєєва з соловйовим сказали, те вони як папужки і повторюють.
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А ви звідки знаєте?
Были друзья в СБУ прошедшие еще КГБ сейчас на пенсии
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Спросили отвечаю НЕт не верю
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Спросили отвечаю НЕт не верю
Тоді я не розумію вашу позицію.
Хитрый Лис• 21 февраля 2025
Если бы путин МОГ и хотел, он бы захватил страну сразу. А теперь это только слова.
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
https://shieldandsword.mozohin.ru/VD3462/mvd5354/s...
Ось посилання, 8 управління МВС срср. Переходимо і дивимося... Сьогодні фублів не буде - погано відпрацювали )))
Я перешла там надпись в вашей ссылке

МВД СССР
Руководство
Структура
Территориальные органы
Военная контрразведка
Органы МВД на транспорте
Специальная милиция
Резидентуры МВД
Представительства за рубежом
Войска МВД
Исправительно-трудовые учреждения
Учебные заведения
История НКВД – МВД СССР

ГУСС при ЦК КПСС

8-е Главное управление КГБ при СМ СССР именно КГБ ,а упомянутый персонаж слушил в 8 управлении МВд
alex-3f3c• 21 февраля 2025
Шо нам тот Трамп, порция кринжу у нас несется, Аристович и Дубинский в президенты идут, если только такие кандидатуры проходят кастинг в офисе то это печалька
lapulik• 21 февраля 2025
Ответ дляsamataka
Яка психіатрія? Чувак красиво вивів США з під удару. Я не я і корова не моя. Винуваті Зеленські і Гейєвропа. А тепер буде торгувати зброєю яку виробили під шумок Лендлізу в США на 2 роки вперед уже контракти з Европою на зброю. Для Америки він - найкращий президент за останні роки.
Він її під той удар підвів. З ким він буде на одному боці, якщо Китай захоче Тайвань, а Північна Корея нападе на Південну? Зільється. І всім стане ясно, що вони вже не рулять в світі. Хоча, воно вже й так ясно.
Аnnеt• 21 февраля 2025
обложка Таймс в 17-м году - Кремль захватил Белый Дом, влияние раши на политику США - The Red House?

тоже президентство Трампа.
Takamaka• 21 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Девочки, это реально фарс и спектакль или пора вызывать экзорцистов.
Сливать Украину можно было бы в куда более вменяемых формах.
Какие времена и зрители — таков и «спектакль». Все продумано. Инфополе бурлит. Самое интересное (и предположительно страшное) — реальные действия, которые сейчас происходят за кулисами.
К последнему предложению — тысяча плюсов 😔
Incol• 21 февраля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Залишилося ще Коломойського додати, але він мабуть вже старий для таких розваг.
Lis• 21 февраля 2025
Боже, зупиніть хто небуть землю...
Я не памʼятаю, але перед війною хтось пророкува, що настануть часи, коли світом будуть керувати божевільні і божевільні будуть вважатьсь нормальнимі а нормальні божевільними.
В мене просте запитання, якщо Трамп поїде на 9 травня, що це лихо риже буде з мовзалею кричати?
Filomena• 21 февраля 2025
Як хтось сказав: генератор випадкових слів.
БрЮнЕтОчКа77777• 21 февраля 2025
Ответ дляLis
Боже, зупиніть хто небуть землю...
Трамп опроверг сообщение о поездке в Москву: «Нет, нет, я не собираюсь», — The Times
Клементина• 21 февраля 2025
Цитата Трампа
’Я наблюдал много лет. Я наблюдал за тем, как он ведет переговоры без карт в рукаве. Это утомляет. Просто устаешь от этого. И с меня хватит.
Потом он заключил с нами сделку по редкоземам, и кто знает, сколько стоят редкоземы, но, по крайней мере, это хоть что-то, но кто знает, если они у них вообще есть. Но мы заключили сделку по редкоземам. Министр финансов, очень хороший парень, действительно поехал туда. Они даже близко не смогли приблизиться к заключению сделки. И, честно говоря, я бы хотел, чтобы он не ездил туда и не тратил свое время’.

По- моему у него к Зе личная неприязнь, еще со времен первого президенства
Клементина• 21 февраля 2025
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Да.
И руснявый песков тоже опроверг
БрЮнЕтОчКа77777• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Да.
И руснявый песков тоже опроверг
Сейчас столько брехливых вбросов в СМИ.
Клементина• 21 февраля 2025
«США не стали поддерживать проект резолюции Генеральной Ассамблеи ООН, возлагающий вину за начало вооруженного столкновения на Россию.

Они предложили свой вариант документа. В его версии США выражают сочувствие в связи с гибелью людей в ходе «российско-украинского конфликта.»
tanysha777• 21 февраля 2025
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
От навіщо, бліііін
Ще б до ранку скільки версій кричалок Трампа з мавзолею почули
А ви все зіпсували
tanysha777• 21 февраля 2025
Боже, дай людям хоч трохи розуму
Хоч трохи
Бідна Україна
Lis• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина

Конфлікт... с... конфлікт????
Ні, я більше ’не вивожу’...
Конфлікт це коли у школі один одного матом послали.
Божевільний старий
Павела• 22 февраля 2025
Коли тут створювали теми перед виборами в США я писала, що для нас особливо нічого не зміниться, незалежно хто переможе. Хто б подумав, що трамп такий їпанутий. Аж настільки.