🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп
Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».
❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.
«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».
Келог, що скажеш?
виктория7аас• 21 февраля в 20:44
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы же здесь 3 года усырались, рассказывая как Штаты спровоцировали путина и всем заправляли, включая Европу, которая ничего не решает. А теперь оказывается что США ничего не решали.
И смех, и грех.
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:45
Ответ дляlilu1990
Пліііз. Тепер англійська у вас певно другою державною буде
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:47
Ответ дляlilu1990
Можете все одно на мене вішати. Якщо не на американців, то на кого тепер кацапам усьо вішати?
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:50
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:51
Ответ дляlilu1990
Щоб писати у твітері Хай живе король
Удалено администрацией...
Голлівудська зірка Річард Гір назвав президента США Дональда Трампа ’хуліганом’ і ’головорізом’ під час промови вручення премії Гойя Академії кінематографічних мистецтв і наук Іспанії.
Про це пише газета The Hill.
Приймаючи нагороду за життєві досягнення, Гір попередив про ’слизький шлях’ до авторитаризму в США та інших країнах і закликав громадськість бути пильними.
’Я приїхав з місця, де ми зараз перебуваємо в дуже темному місці в Америці, де президентом Сполучених Штатів є хуліган і бандит. Але це не тільки в США. Це відбувається скрізь’, — сказав Гір у своїй промові.
Гір розповів, що читав в New York Times лист від когось з Угорщини, який описував ’слизьку доріжку того, як це відбувається скрізь’. Він сказав, що ’авторитаризм охоплює’ людей і тому потрібно бути ’пильними, уважними, хоробрими та мужніми’.
’І кожен, хто дивиться це в іспаномовному світі та в інших країнах, повинен бути готовим встати, сказати правду, бути чесним, і що в нашому житті є місце для елементарної доброти, для елементарної любові, розуміння і обіймів один одного’, - сказав він.
Премія Гойя — національна кінопремія в Іспанії, яку присуджує іспанська Академія кінематографічних мистецтв і наук (Academia de las Artes y las Ciencias Cinematográficas de España). Названа на честь іспанського художника Франсіско-Хосе де Гоя.
Читати ще
Про це пише газета The Hill.
Читати ще
Madam Turkish• 21 февраля в 20:51
Ответ дляlilu1990
Да, я блокую, але жаліюсь дуже рідко
Удалено администрацией...
виктория7аас• 21 февраля в 20:52
Ответ дляnatlem
Можна детальніше про ’атвєтствєнность Трампа’, будь ласка?
У чому саме полягає його відповідальність перед Україною?
Удалено администрацией...
Madam Turkish• 21 февраля в 20:53
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Це було?❗️ Трамп - агент рф, завербований КДБ ще в 1987 році , - колишній голова Комітету нацбезпеки Казахстану Альнур Мусаєв.
«У 1987 році я служив у 6 Управлінні КДБ СРСР у Москві. Найважливішим напрямком роботи 6 Управління було вербування бізнесменів капіталістичних країн. Саме в той рік нашим Управлінням був завербований 40-річний бізнесмен зі США Дональд Трамп під псевдонімом Краснов».
За його словами, російські спецслужби десятиліттями використовували Трампа для просування своїх інтересів на Заході.
Olga Zelenyak• 21 февраля в 20:54
Ответ дляDumky
Та фигня это все. Ну какой из него агент?
Ответ дляDumky
Ну якби все поки шо логічно
Madam Turkish• 21 февраля в 21:00
Ответ дляlilu1990
Ну якби все поки шо логічно
Удалено администрацией...