lilu1990• 21 февраля 2025

Нова порція крінжі від Трампа

🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп

Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».

❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.

«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».

Келог, що скажеш?
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Ну краще мене емоційно покачає на форумі ніж трампа у світовій політиці де що не день - так початок третьої світової війни.

Просто трамп не знає про порадницю. Наскільки легше би було жити людині
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляішо
а коли і за яких обставин вони стали друзями?
Новий ’російський скандал’ довкола Трампа. У США вимагають перевірити продаж президентом нерухомості російському олігарху Дмитру Риболовлєву. Йдеться про маєток у Палм-Біч, який Трамп продав бізнесменові 2008 року. На момент продажу кадастрова вартість ділянки становила 65 мільйонів доларів, але росіянин заплатив 95. Така розбіжність у цінах і привернула увагу сенатського комітету з фінансів.
https://tsn.ua/video/video-novini/u-ssha-vimagayut...
Що дало змогу Трампу уникнути банкрутства. ’Друзі’ - це зайве, скоріш ’на гачку’
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы же здесь 3 года усырались, рассказывая как Штаты спровоцировали путина и всем заправляли, включая Европу, которая ничего не решает. А теперь оказывается что США ничего не решали.
И смех, и грех.
ну, ну..... ета савсєм другоє, нє всьо так адназначна
Клементина• 21 февраля 2025
Ответ дляDumky
Це було?❗️ Трамп - агент рф, завербований КДБ ще в 1987 році , - колишній голова Комітету нацбезпеки Казахстану Альнур Мусаєв.

«У 1987 році я служив у 6 Управлінні КДБ СРСР у Москві. Найважливішим напрямком роботи 6 Управління було вербування бізнесменів капіталістичних країн. Саме в той рік нашим Управлінням був завербований 40-річний бізнесмен зі США Дональд Трамп під псевдонімом Краснов».

За його словами, російські спецслужби десятиліттями використовували Трампа для просування своїх інтересів на Заході.
Та ну!
На фіга Трампу на когось працювати, якщо весь світ коло його ніг: і міліардери, і ядерна зброя , і уся влада.
На фіга йому чиїсь накази виконувати?
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Вони зі всього виходять:
- кліматична угода (бувай Грета Тумберг!)
- всесвітня організація охорони здоровʼя
- USAIDS закривають
- залишилось ще розвалити ООН і вийти з НАТО
Щоб вже по повній))
все по ’інтернаціоналу’)
natlem• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Достаточно прочесть биографию этого Мусаева там сказано В 1986—1989 годах откомандирован в МВД СССР, занимал руководящие должности в структуре 8-го Главного управления МВД видно что в эти годы а именно в 1987 в КГБ СССР он не служил ,очередной брехун
Що ж вас так погано готують? Це саме що не на є ’кгб шне відділення’: шліфувально дешифрувальне. А ще у них медалька є цього самого відділення - з мордою Дзержинського))) просто так, звичайно.
https://shieldandsword.mozohin.ru/VD3462/mvd5354/s...
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Шо моє все повидаляли? Вже нічого написати не можна
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы серьезно Меркель с Трампом сравнили?
В сенсі порівняла? Обидва агенти КДБ. Є ще третій - тато Ле Пен, вже покійний наче. Але ж доця там така сама, теж на гачку. Чи ви думаєте дарма узьких дипломатів час від часу з цивілізованих країн викидають з грифом ’за шпіонаж’?
Yuliya-23• 21 февраля 2025
Ответ дляnennsi
кацапы на болотах-омерика уже не проклятая.мировые лидеры и путин во главе все разрулили.
ага ага, американці уже не піндоси
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Схоже це якісь магнітні бурі

Я посаджу Зеленського на довічне, коли стану президентом, – Арестович
разом з собою посадить? ще хай єрмака для ’тройнічка’ візьме
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ви не розумієте суть поставленого питання? Чхати мені на відносини між трампом і х..йлом.
Якщо ви заявляєте, що Трамп ’взяв на себе відповідальність’, то поясніть у чому полягає відповідальність трампа перед Україною?
Я ніде не чула про ’відповідальність’ трампа чи США. Хоча США - гарант безпеки України згідно будапештського меморандуму. Про сосію взагалі мовчу - ’гаранти безпеки’ знищують Україну.
То в якому місці відповідальність? Ви притягує те за вуха те, чого і близько немає.
А є банальний розподіл світу. Зібралися два напівбожевільних, які вирішили перекроїти карту Європи, як фашисти у 20 сторіччі. Але хто сказав, що їм дадуть так легко це зробити? Всі притомні люди пам´ятають що трапилося після поділу Європи фашистами. Сьогодні світ стоїть на порозі нового поділу новими фашистами: х.йлом і трампом.
А вы почитайте будапештский меморандум и скажите какой из 6- ти пунктов сша нарушило
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Я оце не люблю коли починають х-єсосити бывших. Про бывших або добре, або нічого
natlem• 21 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Та ну!
На фіга йому чиїсь накази виконувати?
Я пам´ятаю трампа 20 років тому, він ще шоу вів на телебаченні, і світ і близько не був біля його ніг... Хтось таки допоміг йому створити ілюзію ’всемогутнього’, і не просто так.
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Ого, сша уже нічого не нарушило у кацапській паралельній реальності
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляOxy3
Расшифруйте. Т.е. во всем виноваты сша, но они сейчас союзники... Европа и Украина просто выполняют команды США (теперь вашего союзника) Так с кем вы продолжаете воевать?
подробней можно с кем США союзники?
LLL2005• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
откуда текст скопировали? не с AfterShock.News?
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
+1, але реаліті шоу з цими трьома в клітці побило б всі рекорди)
mar_mar• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Звичайно не просто так. Він був банкротом кілька разів, батьківську спадщину спустив по вітру. В нього вклали великі кошти небідні люди і не тільки. Людина яка в якому тільки скандалі не замішана, підкупи, сексуальні домагання, і т.і, прямо моральний еталон)). Ви уявляєте де він був і в чому брав участь за своє довге життя??
Vlada-Maria• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
причому шоу досить таки низькопробні і по постановці, і змісту
natlem• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Я вам скажу, що сосія порушила: напала на сусідню державу, кордони якої вона визнала , як визнала і суверенітет України. Згідно меморандуму ця сама сосія мала гарантувати Україні безпеку, в обмін на ядерну зброю.
Тому нічого підмінювати поняття і протягувати узькі наративчики. Є агресор - сосія. Є новий фюрер - х..йло мавзолейний. І є люди, які дозволяють йому це робити - лідери США та Китаю. Є узький нарід, який не менш відповідальний за х...йла, діти якого (народу) будуть відповідати за злочини батьків.
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Ответ дляmar_mar
Я раніше думала що це теорії змови, але тепер здається починає прояснятись
Oxy3• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
подробней можно с кем США союзники?
Вы все и так прекрасно поняли. Хочется прочитать мнение жителей РФ с кем сейчас воюет Россия в то время когда главный враг (первопричина всех бед у русских всегда были американцы) вдруг стал союзником?
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
8 упрвление МВД не КГБ,а МВД согласно его биографии это охрана спецобъектов
Yuljwa• 21 февраля 2025
Девочки, это реально фарс и спектакль или пора вызывать экзорцистов.
Сливать Украину можно было бы в куда более вменяемых формах.
natlem• 21 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Ось посилання, 8 управління МВС срср. Переходимо і дивимося... Сьогодні фублів не буде - погано відпрацювали )))
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Мой совет будьте внимательней к информации
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Це Келог зараз спить якшо він все ще в Україні.

Цікаво шо він скаже як розвидниться
автор lilu1990 • 21 февраля 2025
Крінжу стає все більше

«Я йду в президенти», – нардеп Дубінський зробив заяву з СІЗО
Dumky• 21 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
То якийсь дурдом. Всі чекали того американця, що мав порішати швиденько все. Страшно подумати, що ці два дідугани можуть наробити разом за місяці- роки.
виктория7аас• 21 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Вы видели их агентурные дела?,Про Меркель еще было б понятно если б агент Штази,как житель ГДР,запомните КГБ не вел агентурную работу в странах соц лагеря,этим занимались их собственные спецслужбы