Оля_с_киркою• 21 февраля в 22:45

А які для вас гарніші? Дякую за відповіді!

Результат:
вже голосів: 114
55 (48.25%) 1
35 (30.7%) 2
24 (21.05%) Ніякі
Телепузик• 21 февраля в 22:46
Мне сначала понравились первые, но я за темную подошву, значит 2е.
Алина-1240• 21 февраля в 22:48
Первые
Зупка_цем• 21 февраля в 22:48
Мне обе нравятся. Голосовала за первые
автор Оля_с_киркою • 21 февраля в 22:48
Ответ дляТелепузик
А в мене взагалі з такою підошвою жодних немає. Або біла, або в колір. А це такий цікавий варіант
Телепузик• 21 февраля в 22:49
Ответ дляОля_с_киркою
Мне кажется она и покачественнее будет, ну выглядит так по крайней мере)
Попадалочка• 21 февраля в 22:54
Перші, подошва то таке, а От білі задники це проблема
Кусман Сиру• 21 февраля в 23:04
В мого Сина перші. Хороші
df364tye3• 21 февраля в 23:07
не знаю за лакосты , а адики в натуре, гораздо интереснее, богаче чем на фото ,,,
Сито для думок• 21 февраля в 23:10
Перші, у других підошва не подобається
ДолькиКабана• 21 февраля в 23:39
В мене є обидві пари, лише кольори дещо відрізняються. Зовні адідас газель більше подобаються, але ця модель лакост зручніша, ніж адідас газель.
Домовенок Кузя• 22 февраля в 05:53
Надо мерять
автор Оля_с_киркою • 22 февраля в 08:01
Ответ дляДолькиКабана
В мене лише один раз було взуття адідас, а от лакост - декілька пар зараз в носці, як то кажуть, беру, не дивлячись. Всі моделі дуже зручні
ДолькиКабана• 22 февраля в 14:01
Ответ дляОля_с_киркою
А мені чомусь навпаки завжди лакост були не надто зручними. А ці прямо чудові.