Все буде Україна• 21 февраля 2025

В оточенні багато пар, які не можуть завагітніти роками

Дівчата, я не претендент на те, що моє спостереження є якимось доказовим фактом, просто думки.
Але в оточенні дійсно доволі багато подруг/знайомих у віці 27-36 не можуть довго завагітніти.
В мене немалий стаж, в подруги взагалі 10 років. Інша 2 роки старається у 35.
У когось 2-га дитина не виходить 4 роки.
Загалом, є й дівчата, які на 2-3 цикл відкритого життя завагітніли.
Якщо ви з подругами обговорюєте такі питання, то чи є у вас спостереження, що вагітність настає не так очікувано швидко?
Працівниця року• 21 февраля 2025
Нам по 40 , вместе с 25 лет
Общих детей нет
Все отлично
Счастье_же_вот_оно• 21 февраля 2025
Нет, все кроме меня легко.
Добро с Кулаками• 21 февраля 2025
У мене в оточенні 1 така пара. А от дві тьоті є ( 60+років) які так і не мають дітей
Капризуля• 21 февраля 2025
как хорошо, что я не обсуждаю такие интимные темы с подругами..
Айпишница• 21 февраля 2025
Тільки одна пара більше року планувала. У всіх інших у перших 5 циклах виходили і перші, і другі, і треті діти. Взагалі, такої проблеми не помічаю
автор Все буде Україна • 21 февраля 2025
Ответ дляКапризуля
Ви так написали, наче це щось погане. Люди діляться часто своїми переживаннями, досвідом, порадами. Це нормально.
КонхфЭдкаТузик• 21 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нет, все кроме меня легко.
Капризуля• 21 февраля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
ну я бы не хотела таким делиться, и не хотела бы, чтобы со мной делились таким. а если еще и статистику составлять будут..
Я б такое не носила, но продаю• 21 февраля 2025
Ответ дляАйпишница
Це з їхніх слів?:)
Ответ дляКапризуля
Ваше право.
ПуГоФФка• 21 февраля 2025
В мене тільки одна пара не може завагітніти, проблеми в обох, наче тільки еко. Але вони вирішили що не будуть через війну. Їм в цьому році по 39 буде. Ще одна подруга майже три роки не могла завагітніти, народила в 31. А так з ким близько спілкувалися. То або не хочуть. Або практично одразу вийшло. В мене з першої спроби, висока фертильність. Мені 41.
Айпишница• 21 февраля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це з їхніх слів?:)
Це те, що я бачу. Ну тобто за якщо діти з різницею у віці 1,5 роки. Або от подруга каже - ми плануємо дитину, більше алкоголь не пʼю, і через пару місяців повідомляє, що вона вагітна.
Через мобілізацію деякі пари кинулися робити третю дитину і вона вже в них є, ну тобто процес не довго часу зайняв, і так видно.
В шоколаде• 21 февраля 2025
Мені 35,в мене в оточенні таких пар немає.
Ms. Анонимная• 21 февраля 2025
У меня было 3 беременности с 5 циклов открытой половой жизни. Выносила и родила только одного ребенка. Так что скорость наступления беременности ещё ни о чем не говорит
іронічна антитеза• 21 февраля 2025
не обговорюю такі питання 🤷🏻‍♀️ бо в мене вийшло з першої спроби. можливо комусь буде не дуже приємно таке чути. але мені і не цікаво хто там скільки разів старається.
Не вмію заміряти• 21 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
В 41 забеременели?
Не худа ні разу• 21 февраля 2025
Нахрена детей в этот чертов мир приносить? Вам их не жалко? Грёбаные эгоисты
Интимная• 21 февраля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це з їхніх слів?:)
А что вас удивляет?
Я забеременела вообще с первого полового акта.
Дочка долго не была готова к детям, когда надумала, с первого же цикла.
Кстати, я рождена тоже от первого полового акта родителей.
Наверное, фертильность у всех разная
ПуГоФФка• 21 февраля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
В 41 забеременели?
Так. Але нажаль вагітність завмерла. В 39 теж вагітніла але через початок війни зробила аборт. В 26 і в 28 народила.
Омлетик• 21 февраля 2025
Среди моих знакомых есть те у кого больше 7 лет не получается, подруги от года до двух пыхтели) У нас проблемы были со вторым ребенком, два года не получалось,а вообще сейчас это проблема у многих но не все готовы на эту тему говорить.
МашМааш• 21 февраля 2025
Мне 30, окружение примерно 25-35, в основном у всех или есть беременность с первых попыток, или нет детей вообще, тк пока не хотят.
А вот у частных подруг (ей 58 сейчас) где-то у половины были сложности с зачатием (или несколько лет пытались, или лечились + пытались)

Кстати, насчёт моего поколения, ещё часто случаи замёрзшей беременности или выкидышей на ранних сроках, вот прямо часто - процентов 30 от всех беременностей. Причем потом люди делают 2 или 3 попытку и все ок.
Кудлата хмаринка• 21 февраля 2025
Первый ребенок - полгода планирования, второй - целых 5 лет (диагноз вторичное бесплодие неясного генеза), третий - на второй цикл планирования. Подружка 10 лет ждала, куча обследований и даже операции были, еще одна сотрудница 7 лет, но там были беременности до 5 месяцев и все. Потом у двоих здоровые дети.
Давно без алко• 22 февраля 2025
В оточенні тільки 2 пари, в яких були проблеми, в одних ЕКЗ з першого разу вийшло, в других через майже 20 років народився хлопчик з донорською яйцеклітиною. Ще знаю пару, яка пережила 8 ЗВ на різних строках, поки не народили хлопчика. Це все пари, яким зараз 40-50 років
ЗдохниПуйло• 22 февраля 2025
У всіх друзів є діти
мистерЛяпсус• 22 февраля 2025
Так було завжди у всі часи
Почитайте ту ж Джейн Єйр, саме так раніше люди отримували спадщину від бездітної тітки/дядька