Міняйловна• 22 февраля в 09:59
Сукня на випускний 4 клас)
Не можу знайти сукню на випускний 4 клас.
Поки що ще дебати яи буде той випускний чи ні, пів класа хоче, а пів не хоче.
Пів класа хоче джинси і футболку з гербом та прапором (надрукованим). Мені таке не подобається. Не подобається що символіку здешевлює і тулять куди не лінь. Краще б вишиванку. Ну таке..
Але сукню хоча б знайти, щоб не гукати в останній момент було б добре. А там як піде, буде випускний то одягне, а ні, то одягне на свій ДН на 10 років.
Сподобалося ось таке плаття, фото 1 але воно жіноче.
Сподобалося фото 2 дитяче, але воно зі «спадаючої тканини» (є таке слово?)
А я хочу з повітряного шифону.
Фото 3 і 4 також подобається але 3 для надто малих (не хочу точно), а 4 для дорослих і не продають, лише прокат)
З цієі тканини шиють часто. Можливо ви бачили і порадите де купити таке?
А я хочу з повітряного шифону.
Результат:
вже голосів:
12 (57.14%)
Результати
8 (38.1%)
Фото 2 краше, зі спадаючої тка
1 (4.76%)
Шифон тримаючий форму краше
Дуболом• 22 февраля в 10:01
Зачем вам покупать то платье ради одного раза? Проката более чем достаточно. Тем более, если нравится именно оно
Міняйловна
• 22 февраля в 10:02
Ответ дляДуболом
Я не в Києві. Той прокат з пересиланням мені вийде як три плаття напевно.
Кукусикиииииии• 22 февраля в 10:06
Моей дочке 4 годика, она выбирает себе то что ей нравится, не я
Кудряшка Сью• 22 февраля в 10:06
Та купіть звичайну натуральну сукню, що дихає і не сковує рухів дитині.
Покращена• 22 февраля в 10:06
А донька хоче таке плаття? Бо моя б таке не схотіла... Тільки що пофукала.
Міняйловна
• 22 февраля в 10:09
Ответ дляЭт вернячОк
Вы пишите ,,я хочу,, а ребенок что хочет?
Хоче сукню, і такий варіант їй дуже подобається.
Але якщо будуть футболки і джинси, вона не сильно розстроїться. Пофігістка)
Будьте так ласкаві• 22 февраля в 10:09
Боже как же вымораживают эти выпускные в садах и начальной школе (((( что за совковый бред . И почему Вы выбираете наряд взрослому 10 летнему человеку? Может она хочет джинсы и топ
Потринділиця• 22 февраля в 10:09
Отличное платье, но советуйтесь с ребенком. Я помню ужас в киевской школе с платьями у детей с разрезами впереди до пупа, чулками на кружевах и диким макияжем, мне тогда хотелось какую-то детскую службу защиты вызвать от сумасшедших родителей ))
Міняйловна
• 22 февраля в 10:11
Ответ дляКукусикиииииии
Відводите в маразин і дівчинка сама ходить і обирає?
Ну вау!
Нам треба обирати онлайн, місто мале і магазини тільки з турецьким ширпотребом є.
З некст вона також собі святкові сукні обирала з такого ж віку. Але не весь одяг. Зазвичай я показувала відібрані кілька варіантів, а осиаточний вибір за нею
Ну вау!
Тут надолго• 22 февраля в 10:11
Ответ дляМіняйловна
Прокат гривен 500
Міняйловна
• 22 февраля в 10:11
Ответ дляПокращена
А моя хоче. Їй дуже подобається.
Вашій 9?
Тут надолго• 22 февраля в 10:12
Ответ дляМіняйловна
Ви где живете , я бы вам дала , но я в Одессе
Не цілуюсь з бодуна• 22 февраля в 10:12
Тут есть похожие очень красивые платья, посмотрите в хайлайтс 6-8 лет, можно взять на прокат.
Забрызжу ядом• 22 февраля в 10:12
Ответ дляМіняйловна
А моя хоче. Їй дуже подобається.
Вашій 9?
То в чому питання, як вам всім подобається?
Покращена• 22 февраля в 10:12
Ответ дляМіняйловна
А моя хоче. Їй дуже подобається.
Вашій 9?
Ні, моїй 11.
Міняйловна
• 22 февраля в 10:13
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не виспалися? Сьогодні вихідний, ідіть ще доспіть трохи.
Цю сукню хоче моя донька.
Ми обираємо разом. Вона довіряє моєму смаку, тому обирати сукню, продумовувати свято, обирати торт, декор на дн це все разом.
Ми подруги.
Я за неї нічого не вирішую.
Цю сукню хоче моя донька.
Ми подруги.
Я за неї нічого не вирішую.
Заставляличка• 22 февраля в 10:15
Нехай дочка вибере. 10 років досить доросла дівчинка, яка але має свої вподобання.
Міняйловна
• 22 февраля в 10:16
Ответ дляПотринділиця
Та звичайно з дитиною. У нас є ще кілька варіантів.
Та і варіант біла футболка і джинси влаштує, але не хочеться футболку в обтяжку з друкованими гербом. Якусь білу але сучасну, можна одягнути. Проте якщо все ж вирішать що буде свято і треба сукню, то хочеться знайти варіант. Поки що зупинилися на варіанті 2.
Але краще б знайти десь таке з шифону
Шикаю і викаю• 22 февраля в 10:16
О боже! Я в секонде платье купила. На такой возраст все нарядные платья там в новом состоянии.
Одеть на 10 лет? Вы серьёзно считаете что ребёнок за 4 года не изменится? Да и учитывая ваше отношение к этим праздника вы в жизни не одените второй раз платье.
И кстати, я совершенно не помню в чем были другие дети. Во первых было абсолютно все равно. Во-вторых я была организатором и носилась в мыле чтоб все было как надо.
Пы.сы аа, помню, удивил мальчик в самой обычной футболке и штанах. И то, я уже на фото увидела. Ну и то потому что все были в рубашка а он в футболке. Ну и мне как то все равно. Вероятно он просто не захотел надевать рубашку.
Баба на горошині• 22 февраля в 10:16
Якийсь психоз вже почався з сукнями на випускний в 4 класі? А в садочку всі вже весільні своїм принцесам прикупили?
Міняйловна
• 22 февраля в 10:17
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Очень красивое платье! Берите не раздумывая.
Дякую) я б взяла, але ж не можу знайти в шифоні. Хіба вщяти фото 2. Ви про нього?
Хочу наколоти губи• 22 февраля в 10:18
Ответ дляШикаю і викаю
Ну навіщо секонд дитині
Вже є сінсей на крайняк
За 300 грн нове можна купити
Вже є сінсей на крайняк
За 300 грн нове можна купити
Красота неземная• 22 февраля в 10:18
Фото 2 и фото 4 красивые!
Единственное, что фото 2 с длинным рукавом - может жарковато уже будет. В идеале с коротким рукавом будет универсальнее, чем с длинным или вообще без рукава.
Міняйловна
• 22 февраля в 10:18
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Це тут я і знайшла)
Але ж прокат 1700 за три дні. А до мене НП два дні їде. То ж мені на 5 днів.
Краще купити, одягнути і продати бу. Обійдеться дешевше