Агент Пинкертона• Изменено 22 февраля 2025

Вакцинація: за і проти, компроміс між крайнощами, досвід

Дівчата, знаю, що тема срачна і на меті у мене розібратися і прийняти рішення для себе.
Вводні: дитині рік, зроблено бцж, вакцину від ротавірусу, гексаксим тричі (аналог акдс).
Зараз по віку йде КПК і в мене вже після купи прочитаного і проаналізованого є внутрішнє відчуття, що її робити не варто, принаймні не зараз, а відкласти до 3 -4 років, коли дитина зміцніє і більш-менш стабілізується нервова система.
До антивакцинаторів не належу, хоча від ковіду не щеплювалась принципово, але питання вивчаю. Найбільше зараз непокоїть що вакцини консервовані важкими металами. І якщо гексаксим це алюміній, то КПК це ртуть. І є думка педіатра, що чим пізніше це попаде в організм, тим краще для дитини. Важкі метали в критичній масі якраз і можуть вплинути на багато процесів, а період з року до двох це найбільш інтенсивний розвиток нервової системи. В оточенні 3 родини, де хлопчики в 3 роки немовленнєві і один з явним спектром. Одна сім’я після 2 років дитини і купи консультацій припинила всі вакцини і кажуть, відверто шкодують, що не відклали їх.
Педіатр активно агітує за основні і додаткові, але цю думку не приймаю за основну, бо знаю що від кількості вакцинованих на ділянці залежить її премія. А це вже не об’єктивна думка.
Читала думку ізраїльського медика, який стверджує що треба дуже розумно до цього підходити і не спішити міняти вітрянку на аутизм і кір на діабет. Бо іноді наслідки вакцини страшніші, ніж хвороби, від яких вони є.
Але і хвороби страшно теж.
Для себе приймаю рішення, що від найстрашніших майже всіх 3 дози зробили. Все решту ставлю на стоп до 4 років, коли вже дитина міцніша і не буде ймовірно відкатів від цих щеплень.
Який ваш досвід? Які аргументи? Можливо думки лікарів, з якими консультувалися? Дякую всім
Из Виа-гры• 22 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Моє упущення що не одразу вникла. Педіатр почала прям тиснути, я по дурості зробила. Шкодую
Не шкодуйте і не коріть себе, що зроблено те зроблено. Добре що ви почали ставитися свідомо до щеплень. Я лікар і мама 2 дітей. Старшому вже 21 рік, народила його одразу після 6 курсу і звісно він в мене зі всіма щепленнями по віку окрім тих що в 14 років йдуть. З неврології є СДУГ, але то таке, не критично. Молодша в мене недоношена, щеплення йшли по індивідуальному графіку Інфанріксом і встигли зробити КПК. Педіатр цього не визнає, але вона перенесла кір в легкій формі, дуже легкій майже непомітній, але я як лікар це бачила. Після цього додалась кропівʼянка. Більше жодного щеплення я їй не робила.
Все вірно ви кажете, що щеплення треба робити свідомо і чим старше вік тим менше ризик ускладнень. Раніше, коли не було ефективних ліків, звісно користь від вакцинації переважала над ризиками ускладнень через захворювання. Але не зараз, не в сучасному світі і справа не лише в наявності ліків.
П. С. Ні я, ніхто з рідних, близьких не робив щеплення від ковіду. Я всіх відмовила від цієї афери світового масштабу. І ніхто не хворів, а якщо і хворів то в легкій формі, як звичайна ГРВІ. Повторююсь, до будь якого щеплення треба підходити свідомо

На мою думку вже давно мали б бути моно вакцини, але … і це додаткова тема для міркувань на тему щеплень
сладкий_ноябрь• 22 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Зависит, прививки это нагрузка на формирование иммунитета, больным деткам не делают прививки.
И конечно непривитые могут быть абсолютно здоровыми и жить до старости раньше так и было - называется естественный отбор
Хворих якраз таки і вакцинують, тому що в них слабкий імунітет,
Скромняшка• 22 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
А среди привитых не происходит естественный отбор? Действие любой вакцины проходит через лет 7. Вы всю жизнь вакцинируетесь? И некоторыми болезнями лучше в детстве переболеть, чем взрослым. Например, ветрянка и корь на много сложнее переносится во взрослом возрасте. Знакомая чуть не умерла от кори. Прививки в детстве все были. Больным деткам не делают прививки. А иногда здоровые детки становятся больными после прививок.
Из Виа-гры• 22 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так. Група ризику має бути щеплена в першу чергу тобто саме їм треба зробити імунітет на випадок зіткнення із збудником. А в нас якась дивна практика захищати від хвороб слабких ціною ризиків від щеплення у здорових. І ще одне слабке місце: вакцинована людина може хворіти, просто в легкій форміб але при цьому вона все одно є джерелом інфекції для не щепленої дитини або дорослого
сладкий_ноябрь• 22 февраля 2025
Ответ дляСкромняшка
Та там у жіночки знані не відповідають дійсності :))
ГонУрова дівка• 22 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Наоборот, вы почитайте о вакцинации.
сладкий_ноябрь• 22 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Наоборот, вы почитайте о вакцинации.
😂😂😂😂😂
Несу добро людям• 22 февраля 2025
Книга ’Прививать/не прививать’ ответит на ваши вопросы.
Фильм Роберта де Ниро ’Отвакциненные’. Если найдете его. Он снял фильм после случая с его ребенком....
Несу добро людям• 22 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Полезьте в свой совершенный телефон ответкой. Что-то подкрутить.
Вот и организм работает как совершенный механизм. А люди в него лезут....
ОбережнаЯ• 22 февраля 2025
КПК відкласти до 3-4 років - це правильний напрямок думок. Можна навіть до 6 років, і навіть більше. Якщо Вам вдасться уникнути тиску лікарів.
В нашій країні кір - це страшна хвороба, якою лякають всіх.

В Норвегії КПК першу роблять в 7, а другу в підліткому віці. Це подруга туда переїхала і побачила у графіку щеплень. Думаю, що роблять пізно, щоб імунитет від краснухи та кіру був ’свіжим’ у людини у дітородному віці.

Я своїм дітям КПК робила саме у підлітковому віці.
Водійка хімарса• 22 февраля 2025
В старшої доньки звичайна акдс, пеетаксим, спровокувала алергію і їй вже 15 , а воно так і не пройшло, насморк постійний в носі.
На цьому моя історія з вакцинами скінчилась. Малому навіть бцж не колола. Довго вагалась, а тоді зрозуміла, що вироста і сам нехай вирішує вакцинуватись чи ні.
Водійка хімарса• 22 февраля 2025
Ответ дляИз Виа-гры

На тему ковіда, вже офіціно опубліеовані дослідження ускладнень (і що це рак) і десь поділись ті, хто волали в 21році, що це все брехня. ...
Из Виа-гры• 22 февраля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Ви вірите всьому, що офіційно публікують? Не забувайте, що медицина це теж бізнес, який йде в міцній звʼязці з фармакологією. Інформація це їжа для мозку, тому варто фільтрувати що споживає ваш мозок
сладкий_ноябрь• 22 февраля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
А ви мазок з носа робили хоч раз за ці 15 років? Мрт чи кТ голови?
сладкий_ноябрь• 22 февраля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Давайте публікації в студію
Водійка хімарса• 22 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого цей ваш коментар? Якщо причина у вакцинації. Чи ви думаєте, що алнргія з´являється на збудник з нічого?
Водійка хімарса• 22 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Давайте публікації в студію
Зайдіть на сторінку голубовської, волянського там є всі пруфи з посиланнями.
Крихітка на всі• 22 февраля 2025
Моя дитина алергік. То куди там було ставити щеплення, якщо постійно п´ятна та висипка. Що поставили в пологовому, то і було - БЦЖ і проти гепатиту.
Після року стало краще, і педіатр склав схему вакцинації - починати з КПК, а потім АКДС.
Так і зробили - перша КПК, бельгійський Пріорікс.
Потім замість АКДС ставили гексасіми та пентаксіми.
З усіх цих щеплень найважча для дитина була гексасим - була температура. А КПК тільки трошки посипало руку десь на 9-14 день після щеплення. Все.
Додам, що Ви молодець, що поставили проти ротавирусу. У нас такої можливості не було, на жаль. А ось інші поза календарем - Варілрікс, Менактра, Бексеро, Превенар 13 поставили.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Я своей делала только бцж в роддоме. Дочка аллергик с самого рождения. Ну и проблемы со здоровьем были после Эпштейна-Барра. В сочетании с аллергией. От него прививок нет) Потом сделали в 12 одну прививку, так нужно было, реакции не было. Для себя решила, перелопатив кучу информации, что риски от болезней примерно равны рискам от побочек.
Единственное, если б жили в селе, то сделала б от столбняка прививку. А так для городской девочки...
Касательно прививки от ротавируса- за 16 лет жизни дочки и 40 лет моей жизни ротавирус на нашем пути близко не встретился ни разу)
Крихітка на всі• 22 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Щодо ротавирусу Вам просто пощастило. Дитина із садочку принесла і то було Два роки пізніше, сіли в поїзд і через годину почалося таке, що дві медичних бригади зустрічали поїзд в Львові.
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я думаю это зависит не от счастья, а от состава микрофлоры в кишечнике у каждого))
Гладиолус• 22 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
У меня у знакомой муж под Одессой служил в юности. Так они там воду с болот черпали.
Так я когда хотела на море бычка чуть протухшего выкинуть, она говорит - не выкидывай, я мужу отвезу, у него всё проходит)) организм приспособился на всю жизнь после воды с болота
Трахтибидох• 22 февраля 2025
Автор, ви можете зараз відповісти собі на питання, що ви будете відчувати, якщо ваша невакцинована дитина захворіє на кір з ускладненнями? Такі хвороби - це лотерея. Можна перехворіти, а можна лишитися інвалідом. А можна полегшити перебіг хвороби, вакцинувавши. Я особисто відчула перебіг грипу з вакцинацією і без, перебіг орві до Превенару і після. В кожного свій досвід і своя відповідальність за прийняте рішення.
Каляка маляка• 22 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ

Не розказуйте казки. Згідно графіку вакцинації норвезького, перша доза КПК у 15 міс, друга у 12-13 років
автор Агент Пинкертона • 22 февраля 2025
Ответ дляТрахтибидох
Я думаю про це, тому і є сумніви. А з іншого боку - що я буду відчувати, якщо моя дитина відгребе побочки від вакцини, яких можна було б уникнути
Каляка маляка• 22 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви зробили три акдс. Для мене це тяжчі вакцини ніж КПК. Своїй дитині я не робила ревакцинацію акдс у 1.5 роки, зроблю перед школою. А ось КПК, як на мене, потрібна. І пріорікс досить непогана, не нова вакцина.
Помеха справа• 22 февраля 2025
Автор, робіть щеплення лише після ЕЕГ в стані сну, на новому обладнанні, бо навіть такий спеціаліст як Надоненко може не помітити епілептичну активність. Якщо наприклад є епілепсія чи навіть якась епілептична активність, то може бути відкат, картина аутизму, навіть диагноз аутизм, котрий потім типу компенсувався після багаторічної роботи з дитиною. Насправді часто це непомічена неврологія+щеплення. Раніше епілептичний синдром, епілептична активність були протипоказанням до щеплення. А зараз їх навʼязують усім.
Дорога клініка, хороша імпортна вакцина не показник, бо епілептичну активність не видно педіатру, невролог теж може не помітити. АКДС сама небезпечна вакцина в цьому випадку.
ОбережнаЯ• 22 февраля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я могла наплутати про 1-шу дозу. Про 2-гу дозу пам´ятаю краще.
Дуже великий проміжок часу між дозами виходить...
ОбережнаЯ• 22 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ніхто не знає, як складеться доля Вашої дитини.
Ви вже зробили 3 АКДС - це вже не мало (можна будо потягнути).

Я колись у дитинстві перехворіла вітрянкую на відпочинку, з високою t та висипаннями. Довго ми з мамою згадували цей зіпсований відпочинок. А потім в мої 36 син приніс з садочка, а я вагітна була. Так я за щастя стала сприймати свій набутий імунітет.
А хтось і вітрянкою хворіє дуже важко.
Трахтибидох• 23 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну да, світові епідемії поліомієліту, віспи перемогли завдяки везінню і збігу зірок. Я хз, але зараз, як на мене, війна добре показала, що невідомо в яких умовах, в якому підвалі і на який строк може опинитися ваша чи чиясь гіпотетична дитина. І мені здається, що це дуже високий ризик-зіштовхнутися зі страшною хворобою без доступу до лікарів, медикаментів і в умовах, що не дуже сприяють спокійному перенесенню хвороби. Або навіть не підвал, а прийдеться разом з дитиною кудись мігрувати, тікати, де буде спалах якоїсь з хвороб, або в місцях скупчення людей, як табори чи якісь шелтери ваша дитина чи якась інша невакцинована дитина поконтактує з носієм якогось кору. І далі ви будете на чемоданах хтозна де шукати, як вирішити проблему з мінімальними наслідками. Думаю, ви загальний посил розумієте. Зараз ми живемо в небезпечному світі і спалах епідемій дуже реальний.