Не служанка• 22 февраля в 13:28
18 день затримки і тест негативний
До цього завжди вчасно починались , а це напевно на носі 40 років і починається збиватись цикл. У кого так було, чекати циклу наступного чи до гінеколога ?
курасаны• 22 февраля в 13:33
Теж були такі затримки. Виявилося , що вже скоро менопауза. Нормоцикл призначили
Готова до другої• 22 февраля в 13:38
У меня так было, но задолго до климакса. Сказали, что из-за фибромиомы
Добродійка• 22 февраля в 13:39
Автор, вот вы как каждая женщина ходите раз в год к гинекологу. В чём проблема сходить сейчас, чтобы год потом если ничего не беспокоит не ходить?
Там вообще с определённого возраста я не помню уже желательно каждые полгода гинеколога посещать.
Гуру троллинга• 22 февраля в 13:42
Скорочення або навпаки подовження циклу - це нормально при вході в пременопаузу. Це ж процес не одного року.
У мене навпаки з 28 днів за 2 роки став цикл 24-21 день. Наступного місяця мені 40.
УЗД і аналізи в нормі.
Не служанка
• 22 февраля в 13:46
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
К врачу и на УЗИ. Хотя я завидую вашей выдержки.
Да я тільки сьогодні зробила тест)))
Синди Кроуфорд• 22 февраля в 13:52
Тема наче моя))
Вперше в житті така затримка. Так не хочеться усвідомлювати, що вже рухаєшся в сторону осені життя.
Не служанка
• 22 февраля в 13:59
Ответ дляСинди Кроуфорд
Тема наче моя))
Я думаю це одноразова акція))) не хочеться навіть думати про це)
Ростки жимолости• 22 февраля в 15:45
в прошлом месяце впервые за всю жизнь(кроме беременностей) была задержка 20 дней, была и у гинеколога и на узи все норм, мол так бывает)
мне 40)
Джем Шакіри• 22 февраля в 15:56
Мне 37, тоже задержка этой зимой началась, первая на 14 дней, а сейчас вот уже 20 дней, тест отрицательный, почему цикл сбился не понимаю, вес не менялся, стресса не было прям сильного
Жду...
Синди Кроуфорд• 22 февраля в 16:00
Ответ дляНе служанка
Та й мені не хочеться. Але відчуваю, що вага поповзла. Завжди 52-53кг, а тут 57 і живіт з´являється.
Не против• 22 февраля в 17:50
Ответ дляНе служанка
Там також є життя. Стосовно питання, у мене подібні затримки почалися в 42 роки.
КвартираЧья• 23 февраля в 00:58
Мені 33. В грудні мала затримку 3 тижні. При чому в гінеколога була перед тим.
Останнім часом часто про таке чую. Я вже скоро почну вірити, що щось у повітрі розпилюють