ОбережнаЯ• 22 февраля в 11:54
Біль у горлі що краще
Підлітку
_Alekssandra_• 22 февраля в 12:06
Полоскания: фурацелин, вода с добавлением настойки календулы. Полоскать много, часто
Спрей Фортеза мне раньше нравился.
Какие-то таблетки рассасывать типа Септефрил, Лизак
Спрей Фортеза мне раньше нравился.
Капризуля• 23 февраля в 00:55
О, я позавчора вночі створювала тему, бо горло наче порізали.
Скупила пів аптеки, але нічого не допомагало.
Трохи знімало біль часто полоскати горло водою з додаванням спиртової настійки прополісу і ще полоскання фурациліном.
Купила деквадол, трахісан, фарісил, ангіноваг, септолете спрей , дефлюсільвер, фіорду... так-так цілу гору всього , бо горло боліло три доби і я не спала зовсім.
Пила німесил і нурофен,але не допомагало нічого
ОбережнаЯ
• 23 февраля в 05:28
Ответ дляКапризуля
А зараз як ? Бо донька спати не може