Как нефиг делать• 22 февраля в 16:11
КОК не діють
Приймаю їх 4 місяць (призначили в лікувальних цілях). Сьогодні робила УЗД черевної порожнини і випадково побачили фолікул, скоро овуляція. В пачці залишилось 4 таблетки... Написала лікарці, спитала чи продовжувати пити, як звичайно - вона написала одне слово "Так". Я трохи в шоці, це підробка поралась, чи як таке можливе? П´ю чітко в один і той самий час, не пропускала ні разу.
В когось було щось подібне?
КонФФетОшка• 22 февраля в 16:13
А чего вы решили что таблетки не действуют ?
Беременности же нет ?
При приеме КОК яичники все равно работают
Беременности же нет ?
Как нефиг делать
• 22 февраля в 16:13
Ответ дляМалявка ще та
А що не так? Овуляція при КОК є, але пуста
Так? Ну УЗДист була дуже здивована. Значить вона не компетентна.
Как нефиг делать
• 22 февраля в 16:15
КОК тимчасово ’присипляють’ яєчники. Фолікул не росте, яйцеклітина не дозріває
Таке Гугл каже. Що фолікули не мають рости
Как нефиг делать
• 22 февраля в 16:21
Ответ дляSo_so
Да. Нужно что-то думать. Мазни не было?
Ну останній раз місячні довше були, ніж попередні рази, дійсно ’мазалось’ тиждень, перед тим 2-3 дні.
Маруська Му• 22 февраля в 16:23
Ответ дляКак нефиг делать
Нажаль, таке буває. Серед всіляких лікарів, і чимало
Анонимарик• 22 февраля в 16:56
Ответ дляКак нефиг делать
А что вы лечитн кок?
Как нефиг делать
• 22 февраля в 16:57
Ответ дляМаруська Му
Я читаю, що фолікули утворюються, але до овуляторного стану не доростають. А в мене доріс. Не можу знайти підтверджння ваших слів. Якщо десь маєте статтю чи цитату, буду дуже вдячна.
Как нефиг делать
• 22 февраля в 16:57
Ответ дляАнонимарик
А что вы лечитн кок?
Видаляла поліп
Анонимарик• 22 февраля в 17:00
Ответ дляКак нефиг делать
Видаляла поліп
І до чого тут кок??? Ви б сходили до інших лікарів,це я вам як гінеколог раджу, призначення помилкове.
Маруська Му• 22 февраля в 17:02
Ответ дляКак нефиг делать
Мої слова стосувалися некомпетентності лікарів, і я це підтвердила.
З приводу вашого останнього допису: у вас є фолікул. Овуляції не відбулося! Через 4дні настануть ’місячні’ - все, вагітність не настала. Фолікули піддаються атрезії в наступному циклі. А о те ’скоро оволяція’ - ну таке, це лише думка узиста. 99% що овуляції так і не відбудеться
Как нефиг делать
• 22 февраля в 17:14
Ответ дляАнонимарик
Ви ніколи не чули, що їх призначають після такої операції?
Для того, щоб не було рецидиву.
Сільський ансамбль• 22 февраля в 17:15
Ответ дляАнонимарик
Кок не лечат ничего, это контрацептив не более
Как нефиг делать
• 22 февраля в 17:18
Ответ дляСільський ансамбль
Їх ще призначають для врегулювання циклу.
ДолькиКабана• 22 февраля в 17:20
Ответ дляКак нефиг делать
Для того, щоб не було рецидиву.
Мені також назначили кок (клайру), після видалення поліпу. Але до цього я пила фемостон, оскільки були відсутні місячні (ранній клімакс). Згідно аналізів - поліп був чисто гормональний, тому перевели з фемостону на клайру. Щоб не росло.
Гигиенишвили• 22 февраля в 17:26
Ответ дляСільський ансамбль
В першу чергу це гормональний препарат.
У мене була кіста. Велика 200мл. Стояло питання операції. Але розташування кісти таке, що довелось би робити полосну операцію.
Призначили КОК з метою зменшення кісти. За кілька місяців вона повністю пропала. Пройшов полікістоз, пропала кіста в матці, невелика.
Анонимарик• 22 февраля в 18:03
Ответ дляКак нефиг делать
Для того, щоб не було рецидиву.
Это бред и неправильное назначение
Анонимарик• 22 февраля в 18:03
Ответ дляСільський ансамбль
Та мне это точно не нужно писать
Сільський ансамбль• 22 февраля в 19:05
Ответ дляГигиенишвили
В першу чергу це гормональний препарат.
У меня тоже поликистоз с 11 лет
Ничего не лечат кок. Со временем все возвращается
Гигиенишвили• 22 февраля в 20:54
Ответ дляСільський ансамбль
У меня тоже поликистоз с 11 лет
7 лет прошло все ок
Маруська Му• 23 февраля в 17:13
Ответ дляСільський ансамбль
У меня тоже поликистоз с 11 лет
Ви така дивна. Ви думаєте, інсулін лікує діабет?
Сільський ансамбль• 23 февраля в 17:18
Ответ дляМаруська Му
К чему тут инсулин и диабет?
Маруська Му• 23 февраля в 20:28
Ответ дляСільський ансамбль
К чему тут инсулин и диабет?
До того, до чого ЗГТ при різноманітних гінекологічних хворобах. То лікує?