Марічка• 22 февраля в 18:58
ДАІ оштрафували, немає ніде інфо тільки чек
Не зупинилась чітко на стоп, оштрафували. В дії немає, в приват сплатити не можу. Що за дивина? Сьогодні оштрафували... Як сплатити?
Покорительная• 22 февраля в 19:00
Протокол есть? По номеру протокола, реквизиты там по моему тоже указаны
я Кукарача• 22 февраля в 19:01
Пізніше з´явиться. В чоловіка десь на третій день з´явився в дії. Але поліція коли виписувала штраф сказала, що в дії може і не з´явитися, тоді потрібно оплачувати по реквізитам або в банку.
Форс мажор• 22 февраля в 19:03
Я б на месте полиции немного подождала,чтобы вы не сэкономили 50%, а оплатили по полной.
Ничего личного.Просто бизнес.
Марічка
• 22 февраля в 19:06
Ответ дляФорс мажор
Ничего личного.Просто бизнес.
У вас какие то проблемы?)
Марічка
• 22 февраля в 19:07
Ответ дляя Кукарача
А хто одержувач? Управління патрульної поліції?
Форс мажор• 22 февраля в 19:07
Ответ дляМарічка
У вас какие то проблемы?)
Проблемы с бюджетом в МВД.
О державе думаю.
я Кукарача• 22 февраля в 19:09
Ответ дляМарічка
Не пам´ятаю, чоловік в дії сплатив.
Марічка
• 22 февраля в 19:09
Ответ дляя Кукарача
Не пам´ятаю, чоловік в дії сплатив.
Дякую)
ЛолитаНеРазлита• 22 февраля в 19:59
Ответ дляФорс мажор
Ничего личного.Просто бизнес.
Это как? Приехать к автору домой и оштрафовать за то, что она совершила 10 дней назад?🤔
И задним числом штраф выписать?
КохайтесьЧорнобровi• 22 февраля в 20:26
Нам так і не прийшов, ні в Дії, ні в Києві Цифровому, ні в Монобанку( відстеження штрафів) не було і нема досі навіть серед сплачених, сплатила через OpenData за номером постанови, вказаним на квитанції