Шоб тролі тут не писали, шо Зеля такий один. Трамп же не тільки нас намагається общипати.
Спадкоємний принц Саудівської Аравії Мухаммад бін Салман аль Сауд в ході телефонної розмови з американським президентом Дональдом Трампом підтвердив готовність королівства інвестувати у США 600 мільярдів доларів упродовж чотирьох років.
Але ми стікаюча кров´ю країна і такий цинізм. Ше й маніпулює любов´ю до людей. Просто в голові не вкладається.
Тим часом
’👁️ Військові операції. У НАТО почали будувати військові трубопроводи до Чехії та країн Балтії в рамках підготовки до нападу Росії. Про це повідомляє Der Spiegel з посиланням на службові документи Бундесверу
Система трубопроводів з´єднає Німеччину з Польщею та Чехією. Це забезпечить стійке постачання військ на східному фланзі альянсу авіаційним паливом у разі нападу з боку РФ. Згідно з інформацією видання, в НАТО прийшли до висновку, що трубопровідні мережі є критично важливою частиною паливного забезпечення.’’
Отак
Ответ дляLudaSHS
Тим часом
Отак
Ну да. Це треба було венсу їм пенделя виписати. А то шо росія активно будує залізне сполучення з Донбасом уже пів року - то тривогу у єврооптимістів не викликало
Marinamariana• 22 февраля в 19:44
Трамп все надеется что чем больше наживет тем больше с собой на тот свет заберёт .. Скоро он сдохнет , неужели совсем не страшно , что там дальше ..
Alienushka• 22 февраля в 19:46
Ответ дляlilu1990
Єдина різниця - Зелю він може тролити як завідомо слабшого
В якому сенсі слабшого? Я б так не сказала.
То Трамп успадкував свої багатства і його моральні якості іноді бажають кращого, він просто мішок з грошима(
а Зеленський ще до президенства мав своїми мізками створений дуже прибутковий бізнес.
Ответ дляAlienushka
В плані ресурсів і зброї
Ответ дляMarinamariana
Та скільки людині треба грошей за все життя... заіпали ті гроші, люди як скажені не нажруться ними.
Клементина• 22 февраля в 20:09
Ответ дляlilu1990
Все таки надіюсь шо тут є глибокий невідомий нам підтекст і задум, але де трамп і де глибина
Знаєте, я весь час теж шукаю якийсь глибокий задум цюго сюрреалізму!
Типу х-ло (руське) повірило.
А Трамп такий: ага Володя! А я тебе надурив. Диктатор ти! Здавайся! Я за Україну.
Типу х-ло (руське) повірило.
Marinamariana• 22 февраля в 21:15
Ответ дляlilu1990
Да . Это омерзительно просто . Когда же люди сами поймут это