begovelik• 11 февраля в 16:25
Дональд Трамп заявив, що Україна по суті погодилася передати США рідкісноземельн
Американський лідер Дональд Трамп заявив, що Україна по суті погодилася передати США рідкісноземельні метали на суму 500 млрд доларів. Він пояснив, що це таке собі повернення коштів, спрямованих Вашингтоном на підтримку Києва.
Про це сказав президент США Дональд Трамп в інтерв´ю Fox News.
Зеля - самий-самий президент України. Йому вдалося просрати найбільше
Ответ дляbegovelik
Буде у Вашингтоні особисто для себе і Єрмака клянчити в Трампа гарантії безпеки
Маленький трамп, тот, который 2 метра ростом простодушно назвал в одном интервью нашего гаранта- нежильцом, трагической фигурой.
Видимо, слушал разговоры взрослых
Love_Love_Love_• 11 февраля в 16:30
Скоро вже місяць як він все видає обіцян и і укази, але ще жоден указ не набув чинності і жодна голосна обіцянка не стала фактом.
Вам не набридло це обговорювати.
Це мені Арестовича в лютому 22 року нагадує
Вам не набридло це обговорювати.
олена олена• 11 февраля в 16:35
Краще Америці нехай віддадуть, ніж параша все захопить. Якби тільки безпеку нам забезпечили..
олена олена• 11 февраля в 16:42
Ответ дляdulenok
те, кому ядерку отдали, нам уже обеспечили ’безпеку’...
Так, є така проблема. Якщо нічого нікому не віддавати , то два шляхи є - воювати або здаватися. Ви за який?
Ответ дляКсюшка94
Пёс его знает, что оно будет. Очень жаль только десятки тысяч невинных погибших, которых использовали , как расходный материал
Этот как вы говорите расходный материал, защитил тысячи людей и дал возможность жить у себя дома.
Хоть бы постеснядись так говорить о тех, кто отдал жизни, чтоб жили другие😡
Ответ длячаревна
Это не я так считаю, а наша власть во главе с боневтиком и Сырским. ’До останнього українця’, чьи слова были ?