На Україну очікують ’проблеми’, якщо вона не підпише угоду про корисні копалини. Про це заявив президент США Дональд Трамп під час спілкування зі ЗМІ.
За його словами, Європа допомагала Україні у вигляді кредитів, а не безоплатної допомоги.
’Ми вкладаємо втричі більше грошей. Ми вклали 300 мільярдів. Вони - 100 мільярдів. І ви знаєте, Європа теж робить це у вигляді позики. Байден просто дав грошей. Не було жодного кредиту. Не було жодного забезпечення. Не було нічого’, - заявив Трамп.
Американський президент підкреслив, що Україна має підписати угоду про передачу своїх ресурсів.
’Тож або ми підпишемо угоду, або в нас буде багато проблем із ними. ... Ми витрачаємо наші скарби на якусь країну, яка знаходиться дуже, дуже далеко. І це нормально. Але з нами потрібно поводитися так само як з Європою. Європа отримує свої гроші назад’, - заявив він.
Ana Fernandes• 22 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Вас. Для початку слово вивчіть як правильно пишеться. А потім вумнічайте
Удалено администрацией...
Ana Fernandes• 22 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Общаться нормально не умеете?)
Ясно, когда нечего сказать по теме.
Ответ дляbegovelik
Так бубочка сам предложил, а потом дал заднюю )
он еще в мае 2023 года все наши недра предлагал Европе, с дисконтом большим, саммит собрал, геологов привез, документы перевел на 2 млн. долл., но Европа не повелась, а Трамп не отказался. А теперь каждый день вы»бывается «подпишу-не подпишу»