Женщинас• 23 февраля 2025

У кого чоловік переслідувач контролер як справляєтеся?

Було терпимо, але тепер чи то стрес його заносить а що а куди а хто дзвонив чому напівгодини затрималася і тд ну дістає
Ображається весь час неспокій
Як його заспокоїти?
Директор Пляжу• 23 февраля 2025
Розвестися й забути про нього
Ms. Android• 23 февраля 2025
никак не справлялась, ушла и подала на развод
Алина-1240• 23 февраля 2025
Уходить.это бред с параноиком жить, а клеманет ему больше шарик за ролик,еще побьет не дай бог
Млинець Мій• 23 февраля 2025
Я подумала,що це професія така 🤣
Фиона Шрековна• 23 февраля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я подумала,що це професія така 🤣
ходит муж за тобой по квартире ’шо у вас за проезд’...?
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Та ні не було такого та й не агресивний
Але чіпляється частіше по дрібницям
Ну типу у мами довго буваю
Спілкуюся з колегами в там є чоловіки? Більше ні поки що ніяких пред яв
Може думаю психолог чи щось? Бо так то він нормальний
Полуничка• 23 февраля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я подумала,що це професія така 🤣
Я тоже
Думала контролер в общественном 😂
Жінка з перцем• 23 февраля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я подумала,що це професія така 🤣
Автор від стресу писати не може
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Автор від стресу писати не може
Дивні ви, нормально я написала і все в змісті вказано. Буду вдячна за дієву пораду
Іноді тут багато критики але є світлі голови не раз виручали
Водійка хімарса• 23 февраля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Я подумала,що це професія така 🤣
И я)) спать пора, короче
Ніколи не збрешу• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Пост 1 - дієва порада.
А на що ви сподівались? Як потерпіти, згладити, пробачити?
Може, змінити? Ні, це не міняється, далі буде гірше
Почекуха• 23 февраля 2025
я подумала, что завуалировано написано у кого муж людолов-бусификатор
Не гавкаю- но охраняю• 23 февраля 2025
Ответ дляПолуничка
Я тоже
Думала контролер в общественном 😂
Ага, я на слове «преследователь» подвисла, думаю, это шо - отдельно есть те, кто проверят билеты, и кто потом зайцев догоняет? 😂
Воздух в банке• 23 февраля 2025
А вы говорили с ним? Что именно его беспокоит? Вот конкретно, измена, или что?
Пусть с психологом работает над тревожностью и доверием
prozerpina123• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Та ні не було такого та й не агресивний
Але чіпляється частіше по дрібницям
Ну типу у мами довго буваю
Обычно ревнуют на пустом месте те, у кого у самых рыло в пушку.
Особенно, если учесть, что раньше он так себя не вел
Апрель Ивановна• 23 февраля 2025
У меня кот меня постоянно контролирует. Спрашивайте.
маринабаранова• 23 февраля 2025
Это не контролёр, а придурок и жить с таким, нормальной женщине- невозможно, от слова совсем! У нас когда - то был такой коллега: постоянно звонил жене. У него был вечный вопрос: что делаешь? Если её не было дома - где ты была и зачем. Мы с него просто угорали- телефон был стационарный, и нам приходилось это слушать! Сколько раз она его посылала, бесполезно.
А некоторые- считают это заботой и сильным проявлением любви)
Конфиденциальность• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Та ні не було такого та й не агресивний
Але чіпляється частіше по дрібницям
Ну типу у мами довго буваю
Далі буде гірше.
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Пост 1 - дієва порада.
Ні допомогти чоловіку йому ж самому не норм бачу
После шести ни-ни• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
Це хвора і невпевнена в собі людина, з якою життя комфортним не буде. Я терпіла дуже довго,по факту розлучилися через 15 років і маємо 2 дітей. Підозри до мене йшли по наростаючий, особливо після народження другої дитини. З такими недолюбленими, невпевненим і т.д чоловіками, з якими боїшся красиво одягнутися ( щоб не виникли підозри де ти ходила, це капець особливо коли ніколи не зраджувала і приводу не давала) не рекомендую нікому мати справу
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую ваша порада з життя можливо і так
Але і шкода сімʼю і його що так
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Зрада прямо ні але увага інших так турбує його
Типу чого нач дзвонить поміж роботи і таке все, там кілька ситуацій було суто робочих де що лежить і таке
І друзі родичі що вплинуть і втратить мене
Але такого щоб погано реагував коли я красива немає, наче задоволений
автор Женщинас • 23 февраля 2025
Дякую всім мабуть корисно було це почути
Ніколи не збрешу• 23 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
У вас синдром рятівника? То спрямуйте на себе, допоможіть собі. Це буде найкраще, що ви можете зробити.
Рятування потопаючого - справа самого потопаючого