JASSJA• 13 февраля в 21:05

В яких підрозділах служать ваші чоловіки?

Чоловік обмежено придатний,наразі такий статус забрала наша влада.Але люди не стали здоровіші.В чоловіка проблеми по спині і роздроблений палець на правій руці.Тцк визначило частину по звʼязку.В кого чоловіки звʼязківці?В яких областях несуть службу?Всі на нервах.Я вже починаю сильно переживати та панікувати.Як прийняти це?І як підтримати пригніченого чоловіка?
serebro16-72be• 13 февраля в 21:12
Я думаю це не найгірший варіант
космея• 13 февраля в 21:12
Навіщо вам знати де служать чужі чоловіки?
Звʼязківці служать скрізь.
Solly85• 13 февраля в 21:13
У знакомой связист бывает абсолютно везде, от запада до востока
bdgoli• 13 февраля в 21:47
Ну вы ж сами понимаете - сегодня связной, завтра ра штурмовой
Anonimka ya• 16 февраля в 10:16
Статус обмежено придатний не забрали , його по іншому назвали.
Після останньої комісії він придатний ?
Ви в нас питаєте , як підтримати Вашого чоловіка?