пару днів головокружіння, ватна голова шаткість під час ходіння ,тиск нормальний,
Стефанія• 23 февраля в 12:54
Чоловіка з таким на МРТ відправили, виявили грижу в шийному відділі хребта, хз, можливо від неї голова крутилась. Також бетагістин пив, але він за один день не допомагає, треба певний час приймати
Квітка Миру• 23 февраля в 19:03
І в мене слабкість , якої давно не було , як від голоду. І підтошнювання з головокружіннчм