Chaterbox• 23 февраля в 13:58

хто не в Україні - як зняти гроші з обмеженнями

треба заплатити за квартиру за 3 міс., а зняти можна лише 12500 в тиждень. є якісь способи?
є зарплата на рахунку в українському банку. якщо відкрити валютний депозит в українському банку - то ніби через 3 міс можна з нього відправити гроші на іноземну картку. але це довго чекати.
може можна відкрити рахунок в іншому банку онлайн і щоб анк вислав карту поштою?
порадьте способи.
Как нефиг делать• 23 февраля в 19:18
Ответ дляChaterbox
банк закордонний, де в менекарта, не дозволяє такі перекази...п2п
Спитайте в свого українського банку, чи обмеження 12500 діє тільки на гривневі картки, чи є таке обмеження на картки (рахунки) у євро, мені здається 12.5 т грн це зняття з гривневих карток, але можу помилятися
Блондинка в Законе• 23 февраля в 22:11
Ответ дляКак нефиг делать
З гривневих. В усякому разі раніше було. Я знімала євро з валютної української карти і в тому ж банкоматів клала на свою закордонну картку, потім з неї платила за квартиру