Мамі фігово, но терпимо. Наміряла 130/90
Каже що треба 110/70 чи 80
Тобто високе
Є отаке у мене (на фото)
Допоможіть не нахімічіть. Пів-табл може? Ми в цьому не розуміємося
Каже що треба 110/70 чи 80
Тобто високе
Є отаке у мене (на фото)
Распутница• 23 февраля в 17:28
Нормальным с учетом возраста читается давление 140/90. У мамы нормальное давление. Таблетку можно и целую. Там анальгин, папаверин и дибазол. И давление немного снизит и от головной боли подойдет.
Синди Кроуфорд• 23 февраля в 17:31
Ответ дляРаспутница
Самый правильный и полный ответ
Фрикаделька• 23 февраля в 18:35
Ответ дляTeonaa
Бо колись їй купили моєму чоловіку, то його мама мало не всралася, що треба здоровенному лбу четвертиночку!!! А тут мама моя 50 кг
Маме ноги в таз с горячей водой. Что за шутки с таблетками без врачей.
Фрикаделька• 23 февраля в 18:44
Ответ дляTeonaa
153/101 піднялось уже
Пробуйте мягко с четветинки
маринабаранова• 23 февраля в 19:27
Так с врачом проконсультируйтесь. И она вам всё расскажет: что, когда и какое подходит.
Цікавий писочок• 23 февраля в 20:04
Ответ дляTeonaa
153/101 піднялось уже
У Вас лише Андипал є?
Цілу таблетку Андипал. Препарат має спазмолітичну дію, судинорозширювальний ефект, анальгетичну дію.
Раніше було підвищення АТ чи це вперше?
Щоденний контроль АТ. Якщо будуть підвищені показники, то потрібно буде проконсультуватися з сімейним лікарем.
Раніше було підвищення АТ чи це вперше?
когдадеЦкие• 23 февраля в 22:17
та андипал це слабенька таблеточка, це взагалі по класу обезбол, а зниження тиску як супутній ефект. Я при 160/100 вже цілий каптопрес п´ю собі.
когдадеЦкие• 23 февраля в 22:18
Ответ дляФрикаделька
Пробуйте мягко с четветинки
та ну четвертина андипалу це вважайте нічого
Ответ дляЦікавий писочок
У Вас лише Андипал є?
Раніше було підвищення АТ чи це вперше?
Та вона не міряла. Поки не відомо
Може спать треба починать. Вона ночами не спить, контролірує переміщення шахедів. Потім працює. Вчора ще мою дитину браоа няньчить, бо я уходила.
Цікавий писочок• 24 февраля в 06:04
Ответ дляTeonaa
Та вона не міряла. Поки не відомо
Нехай пройде добовий моніторинг АТ. Покаже мінімальний АТ, максимальний АТ, зміни тиску протягом доби.
Можливо, із-за стресу і тому що не спить і підвищився тиск.