тогдалия• 23 февраля в 18:32
Які обрати?
Вибрати можна 2 варіанта. Ціна від 1900 до 2400. Всі зручні
Результат:
вже голосів:
41 (56.94%)
3 лакоста
11 (15.28%)
1 кеди макасіни
8 (11.11%)
2 бискучий шнурок
7 (9.72%)
4 замок
5 (6.94%)
5 шнурок резинка
Жирафовое варьенье• 23 февраля в 19:54
Ответ дляprozerpina123
У меня такие. По цене вписываются в ваш бюджет.Чуть позже ещё что-то куплю
Візуально норм, а от по якості Пума мене засмутила. Такою 💩 виявилась. Як власне і шкіряні Найкі. Хоча тканинні Найкі класні
Жирафовое варьенье• 23 февраля в 19:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Це підробка під лакосту. Для чого?
Хочете парадокс про підробки? Мій папа в свої 60+ відкрив для себе Аліекспрес. І понеслося. Так от підробка під Nike та Levi’s носяться краще за оригінал. В мене діти фанати Nike, знаю як оригінал вибивається швидко, а батьковим вже 4 рік пішов
Жирафовое варьенье• 23 февраля в 20:00
Ответ дляКолдунья-вещунья
Такі купила
Кемпер мега зручне взуття, але бюджет суттєво вищій за автора. Це саме той випадок, коли ціна виправдана.
Жирафовое варьенье• 23 февраля в 20:02
Ответ дляТочная копия плова
Если нужно чисто белые, рекомендую Ванс. Отлично носятся и стираются. Он и черные есть
У сина в шкіряних вансах доволі швидко продавилася устілка до решітки, пʼятам боляче було. В мене таке теж було один раз, щоправда в Міратон. Взагалі місяці за 4 в хлам устілка та підошва до дірок стерлася.
Плету интриги• 23 февраля в 20:19
Ответ дляПеченюшка
Мені тут кеди подобаються, Правда обираю між коричневими і червоними, може Вас щось зацікавить, бюджет трохи вищий.
Малій купувала у них зимові черевики- відходили щодень , все Ок.
Хлам
Точная копия плова• 23 февраля в 20:50
Ответ дляЖирафовое варьенье
Точно ванс? Не конверсы? И я и дочь 2 года ванс носим очень усердно. Но оригинал с Ин сайта, не кожа, замш и текстиль.
Жирафовое варьенье• 23 февраля в 21:12
Ответ дляТочная копия плова
Шкіряні ванси з офсайту. До речі в доньки Конверси і я задоволена якістю. Як не дивно, але текстиль добре відстірується
prozerpina123• 23 февраля в 21:55
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так я про це і пишу. Я минулого тижня була в Інтертопі і там взагалі дешевше 3-4 тис нічого немає
Я купила зимние ботинки из кожзама за 1800 грн.
За 2500 уж как-то можно найти нормальную обувь
prozerpina123• 23 февраля в 21:57
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ношу уже 2 сезона, проблем нет вообще
У сына боты демисезонные Пума, но носит их и зимой, полет нормальный