Молчалка• 23 февраля в 21:03

Вы знаете людей с синдромом турета? Лично

Слава Українi• 23 февраля в 21:04
Навіть у мене був і є з дитинства
Ушла и Пришла• 23 февраля в 21:05
Знаю
Стрекозей• 23 февраля в 21:05
Так. В сім´ї є випадок, але поставлений був діагноз ’хвороба Паркінсона’.
Чудо в декрете• 23 февраля в 21:07
Двоюродная сестра с таким синдромом, он проявился после рождения первого ребёнка.
Весела моль• 23 февраля в 21:09
Так. Це жахливо. Намагаюсь не пересікатися. Я досі не можу звикнути зо людина може в розмові гавкнути так що я підскакую.
автор Молчалка • 23 февраля в 21:11
Ответ дляСлава Українi
Навіть у мене був і є з дитинства
Сложная форма?
сказочное_Бали• 23 февраля в 21:15
На моїй вулиці є дорослий хлопець з Аспергер
Курочка-чубаточка• 23 февраля в 21:17
Yes
Ширли-Мырли• 23 февраля в 21:39
Ответ дляСлава Українi
Навіть у мене був і є з дитинства
Що робите? Як батьки реагували? Знали взагалі, що таке буває?
Слава Українi• 23 февраля в 21:40
Ответ дляШирли-Мырли
Тоді нічого не робили батьки, казали,що це через складні пологи. Потім казали,що перерости. У мене на стресі дуже проявляється
Ширли-Мырли• 23 февраля в 21:41
Ответ дляСлава Українi
Аяк у вас проявляється? Батьки одразу повірили, що то ненавмисно?
Забобонний фрукт• 23 февраля в 21:46
В спортклубе занимается девушка с синдромом Турета. Ещё часто в автобусе парнишку встречаю. Прям лично с ними не общаюсь.
Латвийские_Номера• 23 февраля в 22:28
У Біллі Айліш таке і ще у якогось співака. Це дуже не ок. Я заїкаюсь з дитинства і це реально буває проблема, але ставлюсь з гумором, а близькі з розумінням.