Голубец• 23 февраля в 22:52
Знову ремонт, підлога
Дівчата, вже 10000 раз обговорювали тему підлогового покриття.
Суть проблеми: обмежений бюджет і питання дизайну.
Треба на кухні і в передпокої зробити все одним покриттям. Якщо брати лінолеум «під дерево», то в одному напрямку важко зробити без стиків щоб малюнок був цільним, багато стиків не хочеться, чи без цього не обійтись? Я хотіла кварцвініл, простіше скомпонувати, може я так думаю? Але ціна…( По дизайну так само, хотіла малюнок камінь чи бетон, вінілова плитка/кварцвінілова - там є такі варіанти , а лінолуем - ні(
Можливо знаєте, де замовити лінолеум гарної якості з подібним малюнком? І якщо в побуті використовуєте лінолеум в таких прохідних зонах, як кухня та передпокій - дайте відгкук по боенду, дякую
Love_Love_Love_• 23 февраля в 22:53
Лінолеум то прям стрьом стрьомний, жах жахливий і те що прийдеться перепобляти за пару років
Столічна штучка• 23 февраля в 22:57
Таркет вибирайте із самих длрогих серій. Нормальний в експлуатації.
Столічна штучка• 23 февраля в 22:58
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас особисто він був? На скільки років хватило?
Love_Love_Love_• 23 февраля в 23:01
Ответ дляСтолічна штучка
На орендованих квартирах, воно ж за пару років слід видно і починає просідати покриття в місцях найбільшої експлуатації
Анонім-ка• 23 февраля в 23:01
В сенсі стики? Лінолеум іде шириною 2, 3 і 4 м а довжина яка треба. Лінолеум дивіться напів комерційний, там ж поліуретанове покриття, 0-3 0.5 мм достатньо, для вологих приміщень основа має бути вспінений пвх. Це міцне і надійне покриття. Найстаріший в офісі робила в 2005 р - живий, не протертий і не порваний.
Столічна штучка• 23 февраля в 23:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Може тому, що арендовані квартири і різні арендарі?
В мене в старій квартирі був таркет 32 клас. 11 років лежить і витримав і малу дитину і собаку з 3 місяців. Нормальний в експлуатації.
Голубец
• 23 февраля в 23:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а що тоді?( Мала гарний досвід з брендом бельгійським, не пам‘ятаю назву, бо брала залишок на невелику ділянку, але він був супер.Не змінював колір головне, і в нього якась така текстура була, що адаптувався під поверхню, не можу пояснити, ніде не задирався, не тріскався, ні подряпин, шкода що назву не знаю, брала на олх у продавця(.
Ламінат хороший вологостійкий - дорого, і укладка теж( Кварцвініл - так само дорого
Голубец
• 23 февраля в 23:09
Ответ дляАнонім-ка
Так стики однозначно, мені ж не тільки кухню, а з переходом в коридор
Напівкомерційний і дивлюсь, та вибір невеликий(
Голубец
• 23 февраля в 23:17
Ответ дляMurzeelka
Берите однотонное покрытие, без выраженного рисунка
На однотонному любе сміття буде видно( маю 3 кота і собаку… (чорна, біла, руда і собака крем), мабуть світлу точно треба)))))
І на однотонному любу нерівність видно, з принтом трохи не так, це як і зі шпалерами і фарбою для стін.
Ответ дляГолубец
Подберите покрытие под камень с оттенками цвета ваших питомцев
Голубец
• 23 февраля в 23:22
Ответ дляАнонім-ка
Ось що я мала на увазі, на мою думку - без стиків там не обійтись)
Червоним - зона покриття. Зеленим - там буде перепланування, щоб було зрозуміліше, коридор що вже є переходить в коридорчик між кімнатами (по переплануванню)
Анонім-ка• 23 февраля в 23:22
Ответ дляГолубец
В грабо хороший вибір дизайнів, в таркета менше. Стик буде один - між двома приміщеннями, цього не уникнути,. Стик закривають спеціальною декоративною планкою, вони є різних кольорів. Малюнок підібрати так, щоб ішов в одному напрямку, теж можна.
Анонім-ка• 23 февраля в 23:24
Ответ дляГолубец
Нема картинки.
Голубец
• 23 февраля в 23:25
Ответ дляMurzeelka
Та в тому і справа, що не можу знайти такий лінолеум))) з дизайном під камінь і кольором (теплий світлий), чи може погано шукала. Якщо і є, то якісь застарілі, як в совдепії. Може якщо знаєте, де таке є- поділіться)
Анонім-ка• 23 февраля в 23:46
Ответ дляГолубец
Так, щось підвисло:
Коридори складної форми, але ж їх не викладають шматочками. Лист підрізається і лежить цілою пластиною. Три стики бачу, одного можна уникнути, але по грошах буде не альо, хоча, якщо уважно продумати розкрій і формат рулона, то може й ні.
На циголках• 23 февраля в 23:51
Може ліпше керамограніт по акції купити, ніж робити ’ танці з бубнами’ на ліноліумі?
Голубец
• 24 февраля в 00:54
Ответ дляАнонім-ка
Та ото ж б й воно, ну там можна трохи з переплануванням переграти, але чи буде воно щось на ділі…
Я і думаю, що з цими порізками - може краще дійсно вінілову плитку, але там теж свої нюанси,