Гомосноб• 10 февраля в 14:38

Ремонт

Дівчата, дурне питання, але ремонт роблю сама, тому не знаю
В коридорі робила декоративну штукатурку під фарбування. Вже все готове, але під стелями є круглі отвор в яких знаходяться провода, розподільчі коробки. раніше вони були просто заклєні шпалерами і все. А зараз штукатуркою їх відповідно, закрити неможливо. Зашити повністю теж неправильно, раптом що з електрикою станеться.. Поділіться будь ласка, у кого чим такі отвори закриті? Я вже думала вентіляційні решітки наклеїти, але вони негарні, великі. Потім думала якісь деревяні решіточки вигадати, щоб можна було наклеїти на монтажний клей. Порадьте будь ласка
автор Гомосноб • 10 февраля в 14:39
Може якісь декор наклеїти?
parele• 10 февраля в 14:42
Украиночка• 10 февраля в 14:55
Є пластикові кришки спеціальні, не меблеві, а для електрики. Або закрийте картонкою або чимось ще і заштукатурте. Туди доступ треба ’раз на сто років’ і милуватись тією кришкою весь час необхідності нема.
автор Гомосноб • 10 февраля в 15:12
Ответ дляparele
фото
так воно страшне таке.
поштукатурити його неможна, бо воно пластикове
Регионщица• 10 февраля в 15:21
В эпицентре куча зашлушек с дверцей и без, разного размера и формы
Аннуитет• 10 февраля в 15:24
Запомните где находится, лучше сфоткайте или зарисуйте, и заштукатурьте.
Сусідка знизу• 10 февраля в 17:51
Ми теж сфоткали, намалювали і заштукатурили
За попередні 20 років не знадобилася ні разу та коробка
Вирішили, що в разі чого - порушимо штукатурку
Бо як альтернатива - отака огидна кришка на самому видному місці в кухні