Які ви для себе зробили?
lekon-lekon• 24 февраля в 09:20
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
«моя хата скраю» - це кацапська, вони малєнькіє люді. А в нас необрізана заміна - «моя хата скраю - першим ворога зустрічаю’, відчуйте різницю.
Якщо вам так все болить тут українське, то повертались би на батьківщину кацапську, жили б в мирі й злагоді без українців.
lekon-lekon• 24 февраля в 09:21
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Прям хуйловські цитати
, українців немає, мови немає.
Ответ дляOlvia1987
Сильные смелые и независимые заслуживают сочувствия?Где то что то сломалось в логической цепочке
Да, сильные смелые и независимые МИРНЫЕ 35млн, на которые напали обильно вооруженные 140млн, заслуживают сочувствия. С логикой плохо у тех, кому это надо объяснять
Ответ дляWitty
То есть слава страны, которую теперь знает весь мир, - это мнение поляков и чехов онли? Притом только тех поляков и чехов, которые вам удобны, а не которые помогают три года?
Лучше бы ее не знал весь мир по такому поводу. А мир кстати уже все меньше и меньше интересуется, кроме тех, кто пиарится на Украине. А помощь как оказалось у некоторых была в долг всего лишь
zztop-b844• 24 февраля в 09:26
Ответ дляWitty
Слава сомнительная. Страна сейчас синоним коррупции.
И чехов не упоминала - с ними нет общей границы.
Венгров, словаков и поляков - их мнение объективно. Уже не будем упоминать Трампа и Маска - а они уж точно не идиоты.
Ответ дляLika1019
Тут до речі згодна. Уже всі знайомі хто розїхався і не згадують.
У першу річницю у фейсбуці ще якісь пости, перепости, слова
Зараз кожен у свому новому житті, продають житло щоб там влаштуватись
Antoninaya1• 24 февраля в 09:28
Ответ дляFashion_besties
Удалено администрацией...
Трохи не так, втягли людей в секту ’святого боневтіка’, затьмарили розум обіцянками кращого життя. Як в любій секті, нічого крім спустошення в результаті не буде. Як відновимось після всього, питання. Але такими наївними як були раніше вже ніхто не буде, щоб не кричали тут гуру секти.
Ответ дляgaga-48ba
так а русня? відхватили шмат країни біля моря, якийй вже до нас ніколи не повернеться...а ще донбас с копалинами,вважаю, що це теж перемога їх
Ну ви дурна людина якщо вважаєте це перемогою. Копалини рашка сама не може розробляти як і ми - тільки з інвестиціями або сша, або Китаю.
Так за шо положено стільки росіян? За дружбу із сша?
Ответ дляlilu1990
сама ви дура, якщо вважаєте запорізьку , херсонську , донецьку області чимось не значним, а зараз вони куп´янськ візьмуть , і тут вже харківська піде
Ответ дляgaga-48ba
А шо таке ті території, тим більше заміновані? І без каховського водосховища? Який з них зиск? Донецька потрібна лиш як плацдарм для дальнєйшого нападу
Напомню, что Украина войну не начинала!
И люди оказались в том положении, какое сегодня не по своей вине.
Жиди бы сейчас своей жизнью, ждали весну.
Не погибло бы столько военных, мирных жителей. Не было бы разрушено столько городов, посёлков.
Если и винить за это все, то путина, который подписал такую жизнь и дал распоряжение на убийства
Ответ дляlilu1990
Бердянськ той же замінован?А те що це їх корідор до Криму, про який вони так мріяли?Нічого теж?
Українці дуже сильні і вони не заслужили вік за віком оце все.
Кожне століття якийсь терор.
Єдина в світі нація, що віддала свій військовий потенціал заради миру на планеті. Таких вже не буде.
Що сталого світу не має
Що міжнародним правом підтерлися
Що той правий, у кого бомба
Що правда слабка
і багато іншого
А на додачу повторю скан першої доби 22 року.
Я не знаю, де ті сили взялися, але вже 3 роки. І ранок Києва радує сонцем, і майоріє український стяг.
Кожне століття якийсь терор.
Що сталого світу не має
Що міжнародним правом підтерлися
Що той правий, у кого бомба
Що правда слабка
і багато іншого
Ответ длячаревна
Напомню, что Украина войну не начинала!
Та ні , до запускателів шаттлів до криму у нас теж є питання.
zztop-b844• 24 февраля в 09:37
Ответ дляLudaSHS
Кожне століття якийсь терор.
Що сталого світу не має
Що міжнародним правом підтерлися
Що той правий, у кого бомба
Що правда слабка
і багато іншого
Кожне століття якийсь терор.
Що сталого світу не має
Що міжнародним правом підтерлися
Що той правий, у кого бомба
Що правда слабка
і багато іншого
Не ’віддала військовий потенціал заради миру на планеті’, а разбазарила его из за коррупции и из за того что властям плевать на эту страну и жизни людей
Ответ дляgaga-48ba
і шо сказати хотіли?шотам того віджатого?
Я хочу сказати у них покладів, надр , ресурсів хоч жопою жуй , своїх, але не розробляють. Дубай не побудували,
Їх ціль не ресурси- а домінування і імперія. І знищення української націі, якої по словам пуйла не було, а придумав Ленін.
Крадіжка ресурсів, добра на окупованих то вже наслідок, і то то не про інвестиції і розвиток, то про рейдерство, викачку і крадіжку
Ответ дляzztop-b844
Наші теж винні. Нас українців просто обманули.
Клікніть на мій нік - є вилика тема на основі архівних статей, нас принесли в жертву саме гегемони
lekon-lekon• 24 февраля в 09:41
Набіг зрадойобів та ватанів, беснуються, а по факту ЗСУ і український народ зробили неможливе - стримують кацапів, потопили чорноморський флот, зробили зерновий коридор, відкрили море, стали активно використовувати бпла, дрони.
А ще питання що з світом, чому він хворий і корумпований, без діючих законів, скоро буде зовсім інша реальність і в нас ще не такі погані умови, бо вже воюємо і налагоджуємо свій впк.
smilingsky2010• 24 февраля в 09:43
Что лучше бы украинцы выбирали про украинских президентов и война случилась бы в 90е, а не сейчас.