Угги_в_горошек• 24 февраля 2025

Парфуми, хто користується старим люксом

Чи знятість, можна даже Орі
Що у вас є в колекції.
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляРедисочка
Я люблю майже всі молекули ( дуже гарно на моїй шкірі ) bois imperial , tilia , neroli van cleef .
Молекула ginger нікого не залишить байдужими .
Все пробувала ,мене взагалі не подобається категорично . Це якась криклива попса. Але це моя думка, прошу вибачити за неї
Редисочка• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну , на смак і колір . Можливо Ви свій не знайшли ще .
Дивне створіння• 24 февраля 2025
Избавилась от ароматов 20-летней давности, хоть и хранились правильно. Начались мигрени.
Одна_на_всей_планете• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Чесно так, гритті . Те що в доступі
Miller et Bertaux Close your eyes, and…
Дійсно парфуми, а не котяча ссанина
Силиконочка• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Что вам нравится? Хотя бы 5 примеров
Вся така шо куди там• 24 февраля 2025
Жму лапку. Сама обожнюю люкс 2000-2010 років.
Із старіших люксів маю бьютіфул від есті лаудер.
Аромат моєї молодої мами.
Губной рояль• 24 февраля 2025
Diorella Dior
Diorissimo Dior
Donna Trussardi Trussardi edp

Extravagance d´Amarige Givenchy ( цей улюблений)

Lancome La Collection Peut-Etre
Ну і є Paloma ще перших випусків. Це шедевр, звісно.
Вся така шо куди там• 24 февраля 2025
Останні тенденції типу бакари, ганімед, не хіло.
Всюди чую металеві ноти.
Ось ці металеві ноти вони червоною ниткою через парфуми останніх років.
І якісь ці парфуми холодні, чи що.
Свідок Перемоги• 24 февраля 2025
Є флакон Lacoste, якому 21 рік. Але там залишилось на 2 пшики. Ще стоїть півфлакону Елізабет Арден Білий чай, тільки не звичайний, а якась варіація. Я його віддала мамі. І пів флаконе 5 авеню є.
Ms. Похвала• 24 февраля 2025
Користуюся .Маю дуже багато всього в колекції , бо це найкомпліментарніші аромати .Коли йду в Ганімед -ніхто не питає, вчора йшла в Труссарді Пітон то 3 людини питало , що це за аромат )
Свідок Перемоги• 24 февраля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
У меня есть миниатюрка шанель N5. Боже, как она воняет.
Треба подивитись, здається ще залишився Шанель Алюр. Мені його бабуся подарувала, коли я ще студенткою була, тобто в кінці 90-х. Теж напевно у мами залишився. Дякую що нагадали, сьогодні буду заходити до мами, подивлюсь чи зберігала вона його.
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
Что вам нравится? Хотя бы 5 примеров
донна трусарді
Шанс фреш, ноір і таке направлення
Шалимар з рожевої кісточкою на жаль знятий
Діор Пур Пойзон Міднайт, шипри
Холодні квіткові, замш і шкіра в аромат
Свідок Перемоги• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
В мене років 5 тому було колега, яка користувалась молекулою, якою саме не знаю. Їй той аромат дуже пасував. А на мені він взагалі нецікавий був.
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Вся молекули для мене дивні, ні
Свідок Перемоги• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Вся молекули для мене дивні, ні
Я тільки одну пробувала і на мені вона якась нецікава. І не стійка, за 3-4 години і сліду не лишилось. Я на запʼясті тестувала
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Яким зараз користуєтесь
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Молекулы крикливые?)
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляГубной рояль
Diorella Dior
Diorissimo Dior
Donna Trussardi Trussardi edp

Lancome La Collection Peut-Etre
Диореллу я еще как-то разносила, но что вы делаете с Диориссимо? :) Соврешенно не носибельные на мой вкус)
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
донна трусарді
Шанс фреш, ноір і таке направлення
Діор Пур Пойзон Міднайт, шипри
Холодні квіткові, замш і шкіра в аромат

Простите :) То :) что вы перечислили - квинтэссенция попсы :)
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі

І що? Мені подобаються от новомодніх верне
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ваше право :) Но так снисходительно вещать о попсе в таком случае не стоит)
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі

Шалимар тоже?
Міднайт Пойзон тоже?
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Шалимар тоже?
Міднайт Пойзон тоже?
Кстати, как вы носите шалимар?)
Вся така шо куди там• 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі

Боже боже, як страшно, бу!
Який же це кайф користуватись тим що тобі подобається, тим від чого ти кайфуєш
А не те що модно, не зрозуміло, рідкісне.
В мене в колекції парфумів чого тільки немає, а ти диви ж! 15 років купую арманд басі і кайфую від нього. І буду купувати.
Нехай це буде хоч ейвон хоч дзіниарс. Головне щоб людина кайфувала від паріумівг
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Боже боже, як страшно, бу!
Я ничего не писала о том что можно и нельзя :) Автор написала, что молекулы - попса, а потом что ей нравится шанель шанс. Поэтому я и прокомментировала. А можно-то абсолютно все, абы нравилось.
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Мені все рівно старе, нове, оріфлейм. Головне аромат, чому питання про давній люкс, бо те що я пробувала зараз окрім ідол ланком це якась комерційна парфюмерія, головне щоб були крикливо, голосно і всякого на мішаного.
Ще подобається Алієн. Забула добавити, такий напрямок
Пушап Мі мі• 24 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Мне тоже мало что нравится. Потому и зашла, почитать что-то новое) Когда-то мне четко нравился Пенхалигонс Джунипер Слинг, и их же Опус. Это из рубрики легкие, а ля колони. Но они сейчас столько стоят, что ох.
Одна_на_всей_планете• 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ну це ж на ваш смак
автор Угги_в_горошек • 24 февраля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Я пробувала новий Лакосте, жах. Краще на нього підробка мабуть. Як так можна було спохабити аромат
Губной рояль• 24 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Они есть, это не значит, что я ими пользуюсь) это именно два тех, которые я так и не осилила))) просто они у меня есть)