Сумка з негодою• 24 февраля в 13:11
Порадьте дитячий дрон
Порадьте фірму або модель дитячого дрона , або ж машинку на радіоуправлінні хорошу
Сумка з негодою
• 24 февраля в 13:20
Як заборонені як продають всюди , це дитячі іграшки по тисячі-дві грн
Дрони не заборонені . Агродрони працюють теж , але з дозволами. Я питаю про дрон який летить до 100 метрів і до 15 хв . Це дитячі іграшки .
Зашла на 5минут• 24 февраля в 13:24
Ответ дляСумка з негодою
’Дрони не заборонені. Агродрони працюють, але з дозволами’
Дрони продавати можна, але запускати їх заборонено. Для чого він дитині, якщо його не можна запускати?
Козяка-маляка• 24 февраля в 13:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Дитячі дрони піднімаються на таку висоту, що їх і не помітять. На дах будинку залізти і то кращий огляд буде ніж з того дрону. Це просто іграшка, яка піднімається на декілька метрів вгору.