ЭмчЭндЭм• 24 февраля в 13:32

Покривало на диван

Хочу заказати поліестер чи микрофирба що краще ?
Диван в мене ширина 187
Є тільки 180 ширина 210 який розмір краще взяти??
Стрекоза любви• 24 февраля в 13:34
Оці прорізі зверху на спинці вас влаштовують?
Посудомойка• 24 февраля в 13:36
Неужели нет нормальных накидок на диван в продаже, а только это уродство?
Мию чакри щоденно• 24 февраля в 13:36
Ответ дляПосудомойка
Нет, я искала. Все такого типа
автор ЭмчЭндЭм • 24 февраля в 13:37
Ответ дляПосудомойка
Шукаю вже тиждень ніяк не можу найти нормального
Дюйм оф о4ка• 24 февраля в 13:41
Представлю какого он качества.. и сразу как рукой снимает. Только в живую выбирайте
мадамГрицацуева• 24 февраля в 13:45
В епіцентрі такі покривала, чим не влаштовують?
автор ЭмчЭндЭм • 24 февраля в 13:47
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую можна вилку щоб заказати?
Лялька в колисці• 24 февраля в 13:53
Те, що на спинці - зайве.
мадамГрицацуева• 24 февраля в 13:56
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую можна вилку щоб заказати?
Я його купувала давно і в самому Епіцентрі. Серія La Nuit
Вони в Епіцентрі точно є, недавно бачила
Маурита• 24 февраля в 14:00
Ответ длямадамГрицацуева
В мене таке вілюр
Але дорогі, але й гарні і якісні
мадамГрицацуева• 24 февраля в 14:06
Ответ дляМаурита
В мене таке вілюр
Але дорогі, але й гарні і якісні
Так і дивани зараз недешеві) в мене те покривало було на старій квартирі років 7, я його вже і не думала перевозити на нову квартиру, але ті пледи, що купила якості г, тому випрала те покривало і поклала його.
Маурита• 24 февраля в 14:08
Ответ длямадамГрицацуева
Це 100% правда
Я шукала чохол для дивану, замовила з Алі, в нас по 2000+ продають такі, там 1000, ну таке, на 4 з 5 якщо брати те, що зараз продають
Хотіла за любі гроші купити якісне, нічого взагалі немає, все перепродаж з китайських маркетплейсів
мадамГрицацуева• 24 февраля в 14:13
Автор, в мене в спальні такої ж якості покривало. Ось сфотографувала артикули, а розмір ви вже самі вибирайте.
автор ЭмчЭндЭм • 24 февраля в 14:16
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую і як вам якість? Чи є розмір 190 на 90
мадамГрицацуева• 24 февраля в 14:32
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автор, ну не будьте вже такою інфантільною. Почитайте всі мої відповіді, щоб найти відповідь за якість.
Якщо я не полінилась сфотграфувати артикули і покривала, то ви вже не пооініться загуглити їх розміри) не бувають покривала розміром 190 на 90)
Оля_с_киркою• 24 февраля в 14:35
Одна я против этих всех покрывал на диваны? Проще вызвать химчистку, а каждый день сидеть на диване с красивой обивкой\текстилем и наслаждаться красотой
Вспоминаю как за 5 дней до полномасштабной пришли в гости к родственникам, которые только сделали ремонт в квартире и купили новую мебель. Диван был застелен покрывалом) Говорю - та снимите вы, не берегите, зачем такую красоту накрывать? Бережем, чтоб надольше хватило - ответили
Через две недели на дом самолет скинул фаб-500, ни квартиры, ни ремонта, ни дивана. Хорошо что сами живые остались, потому что уехали за пару дней
мадамГрицацуева• 24 февраля в 15:26
Ответ дляОля_с_киркою
В нас диван на кухні, всі на ньому тусуються. Малий може сісти перед телевізором з бутербродом чи з тарілкою, є собака. Без покривала ніяк)