Брат ушёл в сзч. Звонят ему, представились нацгвардией. Просят вернуться обратно и что он сам может выбрать часть и город) Кто сталкивался с таким?
Ольга_1301• 24 февраля в 14:13
Я бачу біг борди по трасі щось по типу ’до 01 березня можеш повернуттися з СЗЧ і тобі нічого за це не буде’.
Ольга_1301• 24 февраля в 14:18
СЗЧ. Як повернутись на службу у військову частину по вибору.
Нове законодавство України передбачає можливість звільнення від відповідальності за самовільне залишення військової частини (СЗЧ) та дозволяє людині змінити частину за власним вибором.
Алгоритм дій в такому випадку наступний:
— Необхідно звернутись до Військової служби правопорядку;
— Після цього військовослужбовець, який вчинив СЗЧ, буде зарахований до резервного батальону;
— Далі його направляють у військову частину, яку він обирає сам.
Це можливість продовжити захищати Батьківщину для тих, хто помилився.
Не зволікай та скористуйся другим шансом!
ksusha1155• 24 февраля в 14:42
Ответ дляminerva25
тільки на практиці потім всі дороги ведутьна нуль
Вони і так туди ведуть