Не заздріть тьоті• 24 февраля в 17:18

Обмежено придатним до 25 лет не нужно влк проходить?

Приняли это?
Пік Антна• 24 февраля в 17:21
А звідки має бути відомо, що вони обмежено придатні,якщо не проходили але і взагалі зараз нема поняття обмежено придатний
Моль Моллівна• 24 февраля в 17:22
Ответ дляПік Антна
Це відомо з 18 років
Марафетчица• 24 февраля в 17:22
Ответ дляПік Антна
Таких мальчиков больше, чем Вы думаете. Получали эту обмеженность в 20-21 году, например.
175см55кг19лет (она)• 24 февраля в 17:24
Еще 12 февраля читала, что нужно будет пройти до 5 июня, но закон тогда еще не был подписан президентом.

Нашла, что 14 февраля закон подписан
175см55кг19лет (она)• 24 февраля в 17:27
Укр_жіночка• 24 февраля в 17:41
Треба
Жінка з перцем• 24 февраля в 18:05
Ответ дляМоль Моллівна
Це відомо з 18 років
Зараз такого поняття як обмежено придатний не має. В мене сину 16 річному в січні 2024 р поставили обмежено придатний. В цьому році в січні в ящик кинули повістку, що потрібно явитися в тцк в 3-дений термін для отримання направлення на проходження повторного влк, для уточнення статусу.
НуКаНаКа• 24 февраля в 18:27
Ответ дляПік Антна
Отвал башки комментарий)))
Прям пальцем в небо по двум позициям

Обмежено придатні є, і закони під них пишуть, що продовжили терміни влк для них, бо 3 млн так і не пройшло прекомісію, а поняття такого немає

Звідки відомо? З військово-облікових документів))))
НуКаНаКа• 24 февраля в 18:29
Ответ дляУкр_жіночка
Треба
Обов´язку такого в них немає
Якщо за повісткою запросять на влк, то мусять іти
Від 25 до 60 за новою постановою отримали обов´язок самостійно звернутися до ТЦК за запрошенням на ВЛК
автор Не заздріть тьоті • 24 февраля в 18:29
Ответ дляНуКаНаКа
Обов´язку такого в них немає
Дякую
Пік Антна• 24 февраля в 18:55
Ответ дляНуКаНаКа
Отвал башки комментарий)))
Прям пальцем в небо по двум позициям

Для раніше визнаних обмежено придатними, зараз такого поняття нема і після проходження але вони будуть придатні
НуКаНаКа• 24 февраля в 20:18
Ответ дляПік Антна
Поняття втратить свою актуальність коли всі обмежено придатні пройдуть перекомісію і отримають новий статус (оновлять військово/облікові документи) згідно діючих категорій придатності до військової служби:

Непридатні;
Непридатні з переоглядом рішення через 6-12 місяців;
Придатні до служби у ТЦК та СП, частинах забезпечення, медичних підрозділах тощо;
Придатні;
Тимчасово непридатні.