Цікаво, чому нема розділу знайомства, двоволі актуальна тема. Може і пішло б. Поки зробити безкоштовно років на 5. Як буде багато людей, шось вимагати. До речі, можно було б Щоб нік було видно - і якщо хтось десь схибив, то можно зробити тему, розповісти шо і як було. Типу відгуків.
Знайомства з ким? Чоловіки нормальні тут рідко з´являються. А з жінками в інших темах можна познайомитись і перейти в лс, а потім і контактами обмінятись.
То есть вы реально думаете, что мужчины будут искать себе женщину на сайте, который называется Kidstaff?
вы же понимаете, что для сайта это лишние посещения, а значит раскрутка. А название сайта ни к чему не обязывает и не останавливает. Хз , мне кажется был бы интересный сайт, с отзывами так сказать.