Женщинас• 24 февраля 2025
Які обрати?
Результат:
вже голосів:
95 (68.84%)
Та ну...
23 (16.67%)
Чорні
20 (14.49%)
Білі
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не всі мають велику пенсію((
Діти і внуки можуть допомогти
Тектологиня 80lv• 24 февраля 2025
Почему мне кажется, что они вам жмут или будут нещадно натирать?
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
І без проблем теж, що для здоров´я ніг тільки на +
Незрозуміла допис. Якщо я не маю проблем ні з ногами, ні з нігтями, для чого мені подолог?
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляПарова машина
Делают, но при наличии других проблем
Щомісяця?
Це ж які мають бути невиліковні проблеми, щоб подолог педикюр робив?
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Діти і внуки можуть допомогти
А якщо не можуть?
Парова машина• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Моя не любит делать педикюр, отправляет к своим мастерам педикюра. Могу уболтать при постановке нити и это только, если у нее есть время между приемами
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Про бабцю смішно в 80- ть- сучасне
Угі без п´ятки ?
Сучасне для віку 80.
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Щомісяця?
Мені ваші недолугі коментарі не цікаві.
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мені ваші недолугі коментарі не цікаві.
Бо ви не маєте на них відповідей
Гарачий Чокалад• 24 февраля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Про бабцю смішно в 80- ть- сучасне
Угі без п´ятки ?
Моему отцу 81. Ботинки и туфли salamander, босоножки сам купил😀 Мида, носить не хочет, он ему то ли жмут, то ли трут, не пойму его рассказы)
Но понятно, что сам он себе дорогую обувь позволить не может.
Парова машина• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Діти і внуки можуть допомогти
А если бездетные/одинокие или дети тоже еле концы с концами сводят? Сейчас война, многие без крыши над головой остались. Какой педикюр за 700-1000 гривен бабуле ежемесячно? А лекарства, продукты, коммуналка?
Шукаю стакан• 24 февраля 2025
А що це за взуття і яка ціна сподобалось.Бо зараз страшні гавнодави .Ці хоть аккуратні
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Бо ви не маєте на них відповідей
Я не зобов´язана це робити.
Жовч зливайте на рідних.
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляПарова машина
Я особисто не знаю таких пенсіонерів, які ходять до подолога на манікюр.
Більшість про його існування не чули. В нашому місті його взагалі немає і треба їхати в область. Різні світи.
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляПарова машина
Допоможіть, якщо ви таких знаєте.
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Допоможіть, якщо ви таких знаєте.
А всиновити і вдочерити їх непотрібно? Всіх хто зараз немає грошей на подологів і брендове взуття?
Парова машина• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Щомісяця?
Я сейчас хожу раз в месяц на корректировку скобы. Но прием расписан у моей по полчаса на человека, поэтому педикюр приходится делать в другом месте
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не зобов´язана це робити.
Жовч зливайте на рідних.
А до чого тут жовч і рідні.
Ви хотіли захезити вибір автора, аргументуючи сучасним вибором взуття вашої бабусі.
Потім увійшли в кураж з подологом і педикюрами у його щомісячному виконанні, а потім зрозуміли, що вам напихали в панамку
Така бойова Я• 24 февраля 2025
Оба варианта настолько исключительные и потрясающие, что я бы взяла обе пары.
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Хоча б одній людині.
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Хоча б одній людині.
Хоча б одна людина в мене є поруч. Яка потребує постійного лікування. Але когось принижувати за взуття я собі не дозволяю.
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляПарова машина
Я розумію, що у вас скоби, а автора поста, який пише про своїх бабусю і маму, при чому так зверхньо до всіх інших
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А до чого тут жовч і рідні.
Нехай кожен забезпечить старість своїх рідних, так як це роблю я.
Язик в с*аку не запхають, а не комусь в панамку. Розуму тільки на це вистачає.
Можете жалітися
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
А де приниження? Навпаки принижують автора
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Можете жалітися
Якщо язик в сраку, тут подолог не допоможе, дасть вам рекомендацію звернутися до своїх колег, т.я. хірург, отоларінголог, проктолог
Гладиолус• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Пенсі тут нідочого. Моя бабуся навіть в 80 такі б не взула, вона любить якісне, гарне, сучасне взуття.
Про маму в 58 і говорити нічого
Тут не в віці справа
Про маму в 58 і говорити нічого
Тут не в віці справа
Ось приниження, ви автора знецінили і її вибір. Повірте, всім наплювати яка ви класна і як ви гарно забезпечили своїм рідним старість. Може це єдині туфлі, що автор може собі дозволити, може вони їй подобаються? Чого раптом ви вирішили що все має бути так як ви на порадниці написали?
Вмію заміряти найкраще• 24 февраля 2025
Ответ дляГладиолус
Так це не я написала, що вони пенсіонерські. Читайте уважно!
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
забезпечить старість своїх рідних, так як це роблю я.
Це ж ви і про маму, якій лише 58