Штора с кисточкой• 24 февраля в 19:45
Як би ви поступили?
Знайшла сьогодні гаманець. На вигляд як дитячий, маленький. В ньому немає ніяких даних,грошей десь до 500 грн. Вулиця досить людна. Почекала хвилин з 15,думала, що може хтось вернеться шукати. Не було нікого. Ви б забрали чи залишили?
Аноним_Русалка• 24 февраля в 19:49
Забрала б
Забирала
Купила что мне надо было
Но я не внушаемая; если нашла - значит моё
пс: речь о людных проходных местах. Возле дома пару раз находила украшения и вешала объявление; один раз никто не откликнулся - сдала в ломбард
Забирала
Купила что мне надо было
Штора с кисточкой
• 24 февраля в 19:49
Ответ дляТримбулька
Забрала і в групі Фейсбук виставила
Це велике місто.
Мой завтрак• 24 февраля в 20:22
У нас є група району, інколи шукають власників гаманців, телефонів, собак, рюкзаків і самокатів :)
Мой завтрак• 24 февраля в 20:22
Ответ дляШтора с кисточкой
Це велике місто.
По-любому є група района