Галябалована• 25 февраля в 09:46

Что передать в Германию?

В качестве гостинца, может сладости, не громоздкое и не тяжелое
Потребую апгрейду• 25 февраля в 10:01
Ответ дляКрайня невістка
Так, майже в кожному місці є.
Ми любимо українські
Ду да ду да ду• 25 февраля в 10:01
Ответ дляКрайня невістка
Смішно
Сало на кордоні не пропускають
Езжу через Венгрию электричкой.
Вообще вещи не смотрят, иногда просят открыть чемодан, но в него не заглядывают даже.
Интересует алкоголь, сигареты и деньги. только об этом спрашивают.
Крайня невістка• 25 февраля в 10:01
Автор, передайте рошен цукерки, та той зефір що до 7 днів.
Потребую апгрейду• 25 февраля в 10:01
Ответ дляbegovelik
Оказывается, в некоторых магазинах даже рошеновский Киевский торт можно купить ). Автор, в Германии все есть, особого смысла передавать нет )
Можна по ціні 30 євро
Потребую апгрейду• 25 февраля в 10:02
Ответ дляКапитошечка
форму для пасхи
До речі, так. Таке в Польщу просили передати
Крайня невістка• 25 февраля в 10:02
Ответ дляbegovelik
Торговая марка «Довгань» продается по всей Германии. А под ней можно купить все абсолютно: от гречки и до «Наполеона» )
І кому та фірма належить ??? Ракети спонсорувати не дуже ок
Злюка-закусюка• 25 февраля в 10:02
Ответ дляКрайня невістка
Ви ходите в руцкий магазин???
Там все довгань, і тримають як правило подібні магазины капаци. Я принципово туди не ногою . Без зефір якось проживу
Руський це народна назва. Там товари з України ( дуже багато), Польщі , Литви, москальські також є. Власники мережі Міксмаркт вихідці з Казахстану. Так, купую там українські товари.
Крайня невістка• 25 февраля в 10:05
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не думаю, що то прям мережа, бо в нас такий магазин належить кацапам. Але в нас не велике місто 100 000 людей
УраганнаЯ• 25 февраля в 10:05
Ответ дляСегодня не целуюсь
Сало генеральское
Сало - проблемно.
Чижик Пижик• 25 февраля в 10:05
Ответ дляБудьте так ласкаві
Шоколад и конфеты в Германии намного вкуснее.
Ну кому вы чешете, тут половина там были, что там вкусное
УраганнаЯ• 25 февраля в 10:06
Ответ дляНенька наша
Только поляки.
Словаки, угорці теж не пропускають. Румуни, молдавани не дивляться.
Крайня невістка• 25 февраля в 10:07
Ответ дляЧижик Пижик
Цукерки смачні. Та шоколадки теж . Чому ні ?
Я дуже люблю Рошен і цукерки і зефір, але чесно скажу , шлунок завжди боліла, коли багато рошену їла. На шоколад в Німеччині такого немає, тьфу тьфу
Чижик Пижик• 25 февраля в 10:08
Ответ дляКрайня невістка
Швейцарские согласна, и то не все, а немецкие та же химоза
Тётушка Лошадь• 25 февраля в 10:08
Ответ дляМетелик
Ромны, Богуславский, Рошеновсуий
Богуславский вообще блевотина, уж извините. Не знаю, кто может такое есть
Мир Мир Мир!• 25 февраля в 10:08
Серветки вологі, от цього в Німеччині дійсно не вистачає 🤪
Тётушка Лошадь• 25 февраля в 10:08
Ответ дляНенька наша
В рошене, на развес.
пробовала, ну такое. есть можно, но без удовольствия
Крайня невістка• 25 февраля в 10:10
Ответ дляДу да ду да ду
Езжу через Венгрию электричкой.
Ну то Вам повезло, мені венгри увесь чемодан перерили. Бутерброд з шинкою зїла на місці, що б не викинули
begovelik• 25 февраля в 10:10
Ответ дляКрайня невістка
Штрих-код Германии
Тётушка Лошадь• 25 февраля в 10:11
Ответ дляПотребую апгрейду
В сільпо. На замовлення роблять, в кондитерських.
Якщо все не вкусне то самій можжна зробити
так можно и в Германии самой сделать))
begovelik• 25 февраля в 10:11
Ответ дляПотребую апгрейду
Можна по ціні 30 євро
Якщо дуже хочеться, то можна раз на три місяці себе порадувати )
Крайня невістка• 25 февраля в 10:11
Ответ дляbegovelik
Штрих-код Германии
Блін, от завтра сфоткаю. В нас є місцева группа, там навіть усіх інвесторів довгань знайшли. Шріх код може і Німеччині бути, бо податки
Ду да ду да ду• 25 февраля в 10:11
Ответ дляКрайня невістка
Везёт каждый месяц уже 3 года.
begovelik• 25 февраля в 10:12
Ответ дляКрайня невістка
Так я спеціально дивилася )
Потребую апгрейду• 25 февраля в 10:12
Ответ дляТётушка Лошадь
так можно и в Германии самой сделать))
Можна чого ж ні. Декого влаштовує смачний магазинний з України
Крайня невістка• 25 февраля в 10:13
Ответ дляbegovelik
Так я спеціально дивилася )
Інвестори кацапи
Потребую апгрейду• 25 февраля в 10:13
Ответ дляДу да ду да ду
Везёт каждый месяц уже 3 года.
Щомісяця сало возите? Ви контрабандистка
begovelik• 25 февраля в 10:14
Ответ дляКрайня невістка
Інвестори кацапи
Цей чувак, Довгань, наче з Донецьку родом. Виїхав до Німеччини ще у 90х.
Компанія «Dovgan GmbH» — німецьке підприємство, що понад 25 років успішно представляє на європейському ринку східноєвропейські продукти під брендом «Dovgan». Асортимент компанії включає різноманітні товари: від алкогольних напоїв та кондитерських виробів до соняшникової олії та гречки. Продукція доступна в найбільших європейських роздрібних мережах, таких як EDEKA, Kaufland, Globus, REWE та Metro, і представлена на ринках Німеччини, країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Польщі та Іспанії.
DOVGAN.DE

Засновником бренду є украінський підприємець Володимир Вікторович Довгань, який у 1990-х роках створив перший «парасольковий бренд» для продуктів харчування на пострадянському просторі. У 1998 році права на торгову марку «Довгань» у Німеччині, Австрії, Швейцарії та Чехії були придбані німецькою компанією, яка продовжила розвивати бренд на європейському ринку.

Сьогодні «Dovgan GmbH» пропонує широкий спектр продуктів, зокрема заморожені страви, кондитерські вироби, рибні продукти та органічну косметику. Компанія поєднує традиційні рецепти з сучасним брендингом та продуманою стратегією дистрибуції, що дозволяє їй успішно конкурувати на європейському ринку.
DOVGAN.DE

Офіс «Dovgan GmbH» розташований у Гамбурзі за адресою Zinkhüttenweg 6, 22113 Hamburg.
Видящие_помогите• 25 февраля в 10:23
Ответ дляМир Мир Мир!
та ладно, в россмані точно є
Злюка-закусюка• 25 февраля в 10:24
Ответ дляКрайня невістка
Це мережа. Власник з Казахстану. А керувати на місці певним магазином можуть і москалі звичайно
PORKA• 25 февраля в 10:26
Ответ дляhelena81
Есть в русском магазине, как и многое другое , и тот же Рошен, зефир, что другие предложили.Вот медикаменты да.
Медикаменты само собой)
Еще бы предложила привезти наши приправы, специи и соусы