ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 февраля 2025

Пхати пуховик в пралку чи ні?

Пуховик кавового кольору, третя зима,куплений за 4500, разів 6 був у хімчистці. Я вже на його чистки витратила майже його вартість. Знову брудний,і от думаю, здавати ще раз чи пхати в пралку? Прошитий він широкими полосами,це стримує.
Трахтибидох• 25 февраля 2025
Ответ дляМальдивирую
Нічого нікуди не встало, куртки стали тонкими і відправилися в сміття. Речі дорогі, так що не треба розповідати.
Ви просто не вмієте розбивати потім пух. Я теж Перу і сушу в машинці. Юнікло, Ральф Лорен, Левайс, Коламбія чудово перуться і сушаться.
Мальдивирую• 25 февраля 2025
Ответ дляТрахтибидох
У мене сушки нема, пух я розбивала багато разів, це не допомагає. Краще хімчистка, нащо ці танці з бубнами.
Летала_НаМетле• 25 февраля 2025
Если есть сушилка то пуховики идеально в ней распушиваются
из_под_тишка• 25 февраля 2025
Ответ дляValentina shop2020
Зачем тот мячик,сама придумала всем советуете
Вы не поверите, но производители советуют. Юникло так точно.
неДоПриличий• 25 февраля 2025
А в мене на пуховику geox написано, що не можна хімчистку я в машинці перу, теж світлий
Не виправдовуюсь• 25 февраля 2025
в мене синтетичний наповнювач, все сбись після прання. Натуральний пух норм.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 25 февраля 2025
Ответ дляСкромняшка
Самое главное для пуховика - как вы его высушите. Если в сушилке - то отлично, он от этого только лучше станет. И отжим побольше оборотов выставьте.
Я даже подушки пух-перо периодически забрасываю просто в сушилку на высокую температуру: сбитая начинка распушивается, и они как-будто надуваются)
Є змога в куми випрати в машинці з сушкою
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 25 февраля 2025
Щойно глянула на бірку. Прання дозволене,хімчистка заборонена. Як таке може бути?
бифидобактерияЖоржик• 25 февраля 2025
Судя по его внешнему виду обвислому стирку в машинке он не переживет. Несите в химчистку
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 25 февраля 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та не є він обчислий, стан його чудовий
Морская свинка• 25 февраля 2025
Я тоже так носила в химчистку первые года два, а потом сама кидала в стиралку и разбивала
Морская свинка• 25 февраля 2025
Ответ дляМальдивирую
Від пралки йому капець буде, хоч з мячиками, хоч без, на двох пуховиках перевірено
Я свій прала і чоловіка, потім розбивала і все ок було
Морская свинка• 25 февраля 2025
Просто треба його дуже довго і гарно струшувати вже сухим, беручи з різних боків, і знизу також, а потім ще кожен квадратик розімняти пальцями
Лялька в колисці• 25 февраля 2025
Если есть сушка - можно стирать без проблем
Без сушки сложнее высушить, но тоже реально
Скромняшка• 25 февраля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тем более. Если пух-перо натуральный, воспользуйтесь ее сушилкой. На стирке выставьте максимальный отжим, потом высушите в машинке
Для драки• 25 февраля 2025
Стираю все пуховики на режиме 1,5часа 40С, отжим 1тыс. Сушу в сушильной машине. Отлично все стирается
Elani• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ бісиками
ще не віддавала в хімчистку жодного разу, закидую в пралку з тенісними м´ячиками з засобом для прання для пуховиків, купувала в Марафоні, сушу в сушці теж з м´ячиками, jack wolfskin за 5 років ніяк не змінився, levis за дві зими наче не такий об´їмний став, або може так здається
А мячики не линяют?
Они же жёлтые, клей там....
Ашотакоя• 25 февраля 2025
це не харківського виробництва? в мене схожий і теж стало таке питання, схиляюсь до хімчистки, бо він такий здоровецький, що не знаю як я його буду сушить і от шо в середині розбивати
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 25 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Ні , це medicine
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 26 февраля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
То у вас такие пуховики,всю жизнь стираю и как новые ,высохли ,встряхнули ,все стало на свои места
Попрала! Таки погралася з сушінням, сушили спершу феном+електродуйка,потім розстелила його на сушку,а знизу на дитяче кріселко поставила електродуйку та час від часу струшувала . Сухий,пухнастий,все розійшлося,навіть немає потреби щось розправляти чи відбивати, ночуватиме на сушці поруч з батареєю ,щоб добре просох.
Лялькодзьоб• 26 февраля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Умница
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 26 февраля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Умница
Скільки ж коштів мені на хімчистки пішло(((