❗️5 міні-ТЕЦ змонтували у Києві, – в.о. першого заступника голови КМДА.
За його словами, дві такі електростанції вже працюють, а на трьох проводять пуско-налагоджувальні роботи. Ще дві станції планують запустити в лютому.
Mrs.Ochmonek• 14 января в 22:39
Ответ дляlilul990
Чого порошенко не почистив агентів кремля?
Бо він і є агент.
Тому і Деркач у Луценка на весіллі, тому і Княжицький - кум Сівковича , медійна маріонетка Порошенка , тому і Медведчук став олігархом за Петра і віл но вів пропаганду кремля на трьох каналах.
Mrs.Ochmonek• 14 января в 22:47
Бюджет Києва - до ста млрд на рік.
В 2022 році був 80+.
На ЗСУ Кличко з його КМДА дають мізер з цих грошей. Не те, що не половину, а за чотири роки 20 млрд з 360.
І, звичайно, цих коштів+ західної допомоги не вистачило Віталіку, щоб і самому вкрасти, і подбати про ТЕЦ.
Меру Житомира - вистачило , хоч ті бюджети і поруч не стояли з київськими .
А Віталіку - ні. Зате озеленення, розв´язки, пляжі, бруківка ..
В 2022 році був 80+.
Солнышко-93c6• 14 января в 23:20
Ответ дляLonda___
Лилия, зачем вы постоянно обсираете Украину, находясь в Польше? Какую цель преследуете? Кличко не читает советчицу.
Чтобы таким образом самооправдаться и самоутвердиться в своём выборе. Поэтому она и подбухивает, как сама не раз признавалась.
Брагінець
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТЕПЕР ЗВИНУВАЧУЄ ІНШИХ
«Дуже мало зроблено в столиці. Я не бачу інтенсиву».
А де був інтенсив у 2019–2023?
Де маневрена газова генерація, яку мали будувати ще до війни?
Де обіцяний 1 ГВт до кінця 2024-го? Його просто не існує.
У 2025-му нам показують цифри: сонце, батареї, «бум когенерації».
Але взимку сонце не гріє,
накопичувачі не виробляють,
а 0,5 ГВт газу — це 10% від обіцяного.
Цілі регіони сидять у блекаутах —
і після цього президент раптом каже:
«Я не бачу інтенсиву».
Корупційні схеми в енергетиці роками блокували будівництво генерації.
За спроби це озвучити людей саджали.
А тепер винні — «інші».
Відповідальність — це не пошук крайніх.
Відповідальність — це коли не мерзнуть люди.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТЕПЕР ЗВИНУВАЧУЄ ІНШИХ
А де був інтенсив у 2019–2023?
Але взимку сонце не гріє,
накопичувачі не виробляють,
а 0,5 ГВт газу — це 10% від обіцяного.
Цілі регіони сидять у блекаутах —
і після цього президент раптом каже:
«Я не бачу інтенсиву».
За спроби це озвучити людей саджали.
А тепер винні — «інші».
Відповідальність — це не пошук крайніх.
Ответ дляlilul990
Ви коли читаєте шо нам виділять млрд на відновлення, надіюсь ви розумієте шо вся сума до нас не дійде? А якшо дійде то нам їх виділять шоб відпрасувати? Чи ви настільки наївна людина?
Дивлячись на все, думаю, що взагалі ніякого відновлення не буде. Тому, що потужнік буде сидіти і воювати життями українців до останнього ....
Ответ дляlilul990
А ви би хотіли здатися росії?
Та прям мрію, ага
’Просто ця зелена влада не здатна ні на що окрім нескінченних пустих бла-бла-бла. І вже давно всім притомним зрозуміло, що вона веде країну лише до повного знищення ...
Новий міністр оборони Федоров заявив що приймає МО у стані коли дефіцит бюджету міністерства тільки по виплатах становить 300+ мільярдів, 2 мільйони українців у розшуку (це як??) і 200 тис громадян у СЗЧ.
Я правильно розумію - це результати ударної плідної роботи Шмигаля? Чи такий спадок Шмигалю залишили потужні міністри Резніков і Умеров?
Ви знаєте, якщо в навчальному взводі на БЗВП мобілізований втече у СЗЧ - це розслідування, догана і мінус по зарплатні. Якщо у мене не знайдуть якесь майно - це розслідування і кримінал. Кажу як особа яка була командиром навчального взводу на БЗВП. Мені цікаво - за ОТАКИЙ стан міністерства оборони хтось відповість? Резнікову і Умерову ДБР вже готує підозри і обшуки?
Чи для сержанта-взводника правила одні, а для міністра - інші? Міністрам можна доводити свої міністерства аж до ТАКОГО?’ (с) Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко