...аяприкольная• 25 февраля 2025
Як купити білет на потяг Будапешт-Київ?
Кожного разу як треба їхати, навіть за 3 місяці не можу купити білет, шо відбувається? Як взагалі попасти на потяг? Теж саме із потягом із Відня.
Подвійна веселка• 25 февраля 2025
спеціально зайшла до застосунку УЗ
квитки є з Відня і на завтра, і на післязавтра
Конотопська відьма• 26 февраля 2025
Ответ для...аяприкольная
То мені треба після 15 квітня, то рано дивлюсь?
Удалено администрацией...
Пульт от линолеума• 26 февраля 2025
Ответ для...аяприкольная
Так, рано. Рівно за двадцять днів до дати. О 8.00 оновлюється інформація, я зазвичай так купую. Зараз є прямий потяг, на нього квитки не такі дефіцитні, як на потяг із пересадкою, бо дорогі
Леди_в_ночи• 26 февраля 2025
А кто-то знает, можно ли выкупить купе? Потому что на обычные поезда по Украине можно. А на этот поезд тоже можно? Или если едешь один, то только одно место можно купить?
Грабля• 26 февраля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Можно выкупить даже вагон