Садова гойдалка• 26 февраля 2025
Гепатит С. Ліки держ.програма, черга
Чоловік став на облік в перших числах січня в інституті Громашевського, записався на програму. Ліків поки не видали і невідомо коли будуть, так відповідають в інституті. Підкажіть в кого був досвід, як довго чекати? Куди ще звертатись?
Мию чакри щоденно• 26 февраля 2025
Ответ дляПозитивна
Ви без презервативів спали?
Представьте себе
Накладні мюслі• 26 февраля 2025
Ответ дляПозитивна
В приватній заразилась?
До приватного стоматолога, але й у державних можуть теж не дотримуватися, то така біда у нашій країні, бо ніхто не перевряє як слід
Мию чакри щоденно• 26 февраля 2025
Ответ дляПозитивна
Навіщо?
В смысле? Существуют другие методы контрацепции кроме презервативов. За гепатит С не знали. Болезнь точно была несколько лет судя по анализам и тому, когда у него было передивание крови
сама себе прекрасная• 26 февраля 2025
В минулому році була програма. На 25-й рік поки що не було держ. закупівель по лікам від геп с . В реєстрах бачила лише за 24 рік , а на цей поки ні
Садова гойдалка
• 26 февраля 2025
Ответ дляАнна-6444
Я чекала три тижні.Але передзвонювала їм кожен тиждень та нагадувала про себе.
Це в Громашевського? А якому році?