Замулена ріка• 26 февраля 2025
Допомога малозабезпеченим
Вітаю. Хто розбирається в призначенні допомоги, підкажіть будь ласка. Якщо буде купівля не житлового будинку і землі разом не перевищує 50 тисяч гривень. Чи буде втрачена допомога?
Оля_с_киркою• 26 февраля 2025
У вас зʼявилося два обʼєкти нерухомості за договором купівлі-продажу? Ще є питання? Подумайте
Мастер Пис• 26 февраля 2025
С наших налогов пособие получают, типа бедные, а тут 50 тис. на покупку недвиги нашлось.
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ціна є дійсною в регіоні?
Я не знаю. Ціна для договору занижена буде
Тільки не про гроші• 26 февраля 2025
Яка ж ви малозабезпечена, якщо нежитлову нерухомість купуєте?
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Ой, не починайте
Заместитель Анонима• 26 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Тобто не знаєте? Вартість землі і забудови. Який район? То хутір?
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Щоб город посадити і було що їсти.
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це село
Тільки не про гроші• 26 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Щоб город посадити і було що їсти.
А гроші звідки? Воно ж не коштує 50 тис, а набагато більше, ви й самі це сказали
Да Щас же• 26 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Тут були теми що за менше допомого позбаляли
І соцзахист може замовити оцінку або глянути середню ціну за таке, і на тій підставі позбавити виплат
Заместитель Анонима• 26 февраля 2025
Соцхахист і буде просити оцінку. А її роблять по середній в регіоні. Може й через місяць.
Реальна ціна яка?
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Реальна ціна яка?
2000 доларів
Замулена ріка
• 26 февраля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Підкажіть конкретніше. Бо оформлятиму на себе, більше немає на кого.
Заместитель Анонима• 26 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
2000 доларів
Ну то може по всілякому бути. Але питання будуть. Ви без чоловіка?
Да Щас же• 26 февраля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Покупка нерухомості не дуже вяжеться з малозабезпеченістю...тому тут можуть бути інші моменти а не 50 000 як при субсидії
MacOS-ница• 26 февраля 2025
Ответ дляМастер Пис
Так и пенсия Ваша потом будет идти с налогов, так что считайте что в пенсию свою будущую вкладываетесь. Там за такие мелкие деньги наверное рухлый домик в селе, может мать одиночка и необходимо купить хоть такой домик на свои отложенные сбережения что бы хоть как-то выжить в первое время. Это первая мысль которая в голову пришла, так как я мама одиночка и когда-то получала как малообеспеченная. Добрее нужно быть к ближнему, не знаем же что там за ситуация и в шкуре этой женщины не были