А я з косою• 26 февраля в 22:10
Взуття зараз більше носите на байці чи хутро?
Тобто демі варіант чи зимовий...зими зараз не дуже холодні
Весела моль• 26 февраля в 22:18
В мене на хутрі останній раз були в 7 класі.
В кросівках всю зиму
Бабо-лебідка• 26 февраля в 22:23
Пол зимы в кроссовках выходила, сейчас местами гололед то в угг хожу.
Не вмію заміряти• 26 февраля в 22:27
Ответ дляАлина-1240
Сейчас байка,деми..куда мех,днем +8 было,в мехах свариться можно
Я сьогодні вдень і в демі зварилася.
Анонім Завгосп• 26 февраля в 22:49
Сейчас мороз, в последние лве недели, то кросы на меху, а до того обычные кожаные кросы носила
Анонім Завгосп• 26 февраля в 22:50
Ответ дляАлина-1240
У нас минус и днём и ночью сейчас
ЯсноВидящая• 27 февраля в 10:14
Або просто звичайну осінню (шкіра всередині), або тімберленди на гортексі. З хутром лишились єдині, і їх багато років не витягала навіть - нема потреби й некомфортно в приміщенні-транспорті.