Бараболька• Изменено 27 февраля в 10:37
Вже 3 рентген за 5 місяців у дитини
У вересні була пневмонія, робили 2 рентгена. Дитині 5 років.І ось знову підозрюють її, направляють на рентген. Розумію, що це шкідливо. Але і не зробити не можу. Хто обізнаний, які наслідки частого рентгену?

Бараболька
• 27 февраля в 10:37
Ответ дляMillie
Ви зараз не вагітні? Наслідки від пневмонії нелікованої більші
Це дитині моїй
Цвірінь• 27 февраля в 10:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Найдите нормального педиатра
Він замінить рентген?

Наверняка• 27 февраля в 10:38
2 норма на рік але приймати рішення Лікарям.Критичного нічого не буде,не довіряєте лікарю підіть до іншого проконсультуйтеся

Бараболька
• 27 февраля в 10:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Найдите нормального педиатра
Як Вам сказати, попередній нас і долікував до пневмонії. 3 тижні лікував трахеїт. А виявилася двостороння бронхопневмонія
Гопница-Советчица• 27 февраля в 10:38
Робили узі
А потім якщо треба рентген
В нас так само було, але іншого виходу не було, тому робили рентген ну ц це завжди госпіталізація
А потім якщо треба рентген
Бараболька
• 27 февраля в 10:39
Ответ дляНаверняка
Лікарю довіряю, просто розумію, що часті рентгени це не добре. Але і виходу немає
Цвірінь• 27 февраля в 10:41
Ответ дляБараболька
Необхідність обстеження перевищує потенційний ризик. В чому питання?

Наверняка• 27 февраля в 10:41
Це не добре краще так не робити но іноді доводиться от і все таке життя трішки більше доза нічого страшного рентгенологи ще живі і живуть довго

Жирафовое варьенье• 27 февраля в 10:41
Ответ дляБараболька
Да вот мне тоже так лечили, говорили это особенность вашего ребёнка, постоянно антибиотики. А потом я пошла к другому педиатру и та сказала что жто бред, следствия неправильного лечения ну и слушать надо уметь. Особенность действительно была- мало кашлял, но доктор во время болезни говорила много пить и бегать. + увлажнитель.
АБВГДэшница• 27 февраля в 10:41
Подрастёт, иммунитет окрепнет, тогда вообще делать не будете. А пока надо, то куда деваться? Здоровья детке.

Гидроусилитель руля• 27 февраля в 10:45
Зараз роблять УЗД легень, знайдіть нормального спеціаліста, можна обійтися без рентгену. Якщо буде щось не зрозуміло, тоді вже зробите рентген

Лупаю цю скелю• 27 февраля в 10:46
Ответ дляЦвірінь
Він замінить рентген?
Ну, може, якийсь мутант з людей х?
Бараболька
• 27 февраля в 10:46
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую
Идууу--уууу блин• 27 февраля в 10:48
Ми в Німеччині. Поставили пневмонію, дали на 10 днів антибіотики. Дитина знову кашляє, поставили абструктивний бронхіт. Знімок ніхто не робив, виписали балончик. Яхрінвю. Ма уть, треба йти наполягати на знімку.

СпайдерВумен• 27 февраля в 10:50
наслідки від рентгену мінімальні. не виявлена пневмонія може стати гіршим наслідком ніж рентген.
якщо вже так сильно не хочете рентген, то можна зробити узд легенів

буреЛОМКА• 27 февраля в 11:00
Ответ дляНаверняка
Це два КТ можна робити на рік, рентгени не такі шкідливі.
Бараболька
• 27 февраля в 11:03
Зробили рентген. Слава Богу не пневмонія, але гострий бронхіт